Obiad w Burger Kingu z kuponem Mc Donald’s

Dzisiaj w Burger Kingu skorzystałam z promocji, o której ostatnio pisałam: Kupony rabatowe McDonald’s można użyć w Burger Kingu. Wykorzystując kupon 10zł za Mc Zestaw Big Mac z Mc Donald’sa kupiłam zestaw Big King w Burger Kingu.

Kanapkę Big Mac bardzo lubię. Jednak skoro byłam już w pobliżu Burger Kinga, w którym zjadam zawsze tylko Whoppery to stwierdziłam, że mogę spróbować czegoś innego i skorzystać z tej śmiesznej promocji. W kasie dałam kupon nr 1 Mc Donald’s:

julioblog.pl kupon mc donalds super oferta mc zestaw big mac od 27.12.2015 do 3.03.2015 z kuponem kanapka frytki i napój za 10zł

Z Mc Donald’sowym kuponem za 10zł kupiłam w Burger Kingu Zestaw Big King, który zawiera: kanapkę Big King, frytki i napój z dolewką. Zestaw zwykle kosztuje 14,95zł, czyli i tak ciut taniej niż w Mc Donald’s (Mc Zestaw niepowiększony kosztuje 15,95zł). Burger King reklamuje swój zestaw tak:

Wgryź się w sezamową bułkę, z dwoma kawałkami grillowanej na ogniu wołowiny, świeżą sałatą, cebulką, piklami, pysznym serem i wyjątkowym sosem Big King. A dla dodatkowych wrażeń smakowych dodajemy pyszne duże frytki i napój z dolewką.

julioblog.pl prawdziwie królewski zestaw big king z burger king

Zestaw Big King z Burger Kinga, który zwykle kosztuje 14,95zł kupiłam wykorzystując kupon z Mc Donald’s na McZestaw Big Mac w cenie 10zł

Kanapka Big King to w sumie taki Big Mac, tylko bez dodatkowej bułki w środku. Mięso wołowe, sałata, cebula, ser, pikle (czyli mówiąc po ludzku ogórek kiszony), sos i sałata – wszystkie składniki Big Macai Big Kinga są takie same. Czy kanapka Burger Kinga jest lepszej jakości? Może minimalnie, ale o szczególnej różnicy bym nie powiedziała.

Jeśli chodzi o frytki to wolę te z Mc Donald’sa, ponieważ po prostu bardziej mi smakują. Z resztą – jak widzicie na zdjęciu – jedna frytka była chyba z zepsutego ziemniaka, co w Mc Donald’sie raczej się nie zdarza. Może to i drobiazg, ale mnie nieco popsuło ogólną pozytywną wizję całości.

Przewaga zestawu Big King nad zestawem Big Mac to z pewnością napój z dolewką. Dolewka  polega na tym, że sami nalewamy sobie który napój chcemy i ile chcemy. Do wyboru jest Mirinda, 7UP, Lipton Ice Tea i Pepsi. Ja zdecydowanie wolę Coca Colę, a Pepsi nie lubię i nigdy nie piję, więc wybrałam sobie mrożoną herbatę.

julioblog.pl-obiad-w-burger-king-kanapka-big-king-Wgryź-się-w-sezamową-bułkę,-z-dwoma-kawałkami-grillowanej-na-ogniu-wołowiny,-świeżą-sałatą,-cebulką,-piklami,-pysznym-serem-i-wyjątkowym-sosem-Big-King-frytki-i-napój--z-dolewką

Zestaw Big King z Burger Kinga: kanapka Big King, frytki i napój z dolewką.

Kanapka Big King była faktycznie smaczna, ale jednak nie jest to Whopper, który tak lubię. Whopper po pierwsze jest większy, a po drugie jakiś taki bogatszy w składniki. Jak widzicie na zdjęciu również kanapka w Big Macu nie była idealna, ponieważ bułka była nadmiernie wypieczona.

julioblog.pl-obiad-w-burger-king-kanapka-big-king-Wgryź-się-w-sezamową-bułkę,-z-dwoma-kawałkami-grillowanej-na-ogniu-wołowiny,-świeżą-sałatą,-cebulką,-piklami,-pysznym-serem-i-wyjątkowym-sosem-Big-King

Kanapka Big King z Burger Kinga

W ramach podsumowania przyznam szczerze, że niespecjalnie się najadłam. Dlatego bywając w Burger Kingu nadal pozostanę przy Whopperze… z dodatkowym bekonem. Czyli opcja indywidualizacji kanapki, jakiej póki co McDonald’s nie oferuje.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

1 Komentarz do "Obiad w Burger Kingu z kuponem Mc Donald’s"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Anna
Gość
Anna
4 stycznia 2015 18:24

Ja też często jadam w Burger Kingu. Wpadam tam zawsze kiedy tylko mogę wraz z moimi znajomymi i rodziną. Też często jem właśnie ten zestaw Whooper i muszę powiedzieć że bardzo mi smakuje. Nie przepadam za hamburgerami ale w Burger Kingu są jakieś inne lepsze. Więc wpadajcie bo warto. Polecam.
Pozdrawiam wszystkich. :)

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: