Kolekcja lakierów do paznokci Essie jesień 2014 dress to kilt

Nie wiem dlaczego, ale kolekcja lakierów Essie na jesień 2014 zachwyciła mnie od pierwszego wejrzenia! Być może dlatego, że zestaw kolorów jest po prostu idealny, a odcienie wydają mi się unikatowe i przywodzą na myśl same pozytywne skojarzenia! Może dlatego, że lakiery sprawiają wrażenie ciepłych, klasycznych i eleganckich? Nie wiem, co jest takiego w tej kolekcji, ale bardzo mi się spodobała :)

Essie _jesien_2014_kolekcja_dress_to_kilt

Kolekcja lakierów Essie na jesień 2014: dress to kilt

Kolekcja Essie na jesień 2014 dress to kilt zawiera jak zwykle 6 kolorów. Raczej nie spodziewałabym się, że dotrze do szaf Essie w drogeriach (chociaż kto wie? :)), ale będzie dostępna w Polsce od września 2014 w wersji profesjonalnej, w cenie 45zł za buteleczkę.

6 odcieni Essie na jesień 2014 to:

  • Style cartel – atramentowy błękit kobaltowy
  • Take it outside – dynamiczny, świeży szarobrązowy
  • The perfect cover up – mocny pawi odcień morski
  • Dress to kilt – uwodzicielska czerwień
  • Fall in Line – enigmatyczna zieleń
  • Partner in crime – kremowy odcień bogatej ciemnej czekolady z głębokimi tonacjami mahoniowymi
essie_jesien_2014_kolekcja_dress_to_kilt_fall_2014_6_odcieni_lakierow

Kolekcja lakierów do paznokci Essie na jesień 2014: dress to kilt

Kolory są po prostu piękne i zaryzykowałabym twierdzenie, że pod względem kompoozycji kolorystycznej jest to najlepsza kolekcja jesienna Essie od kilku lat. Konsystencje i sposób aplikacji, oraz krycie też zbierają już pozytywne opinie, więc jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzą. Mam nadzieję, że będę miała okazję jak najszybciej je wypróbować :)

Tyle ode mnie. A Essie o kolekcji na jesień 2014 dress to kilt pisze tak:

Żyj niebezpiecznie. Ubieraj się perfekcyjnie. Paleta na jesień inspirowana sztuką szpiegostwa i dreszczykiem emocji oferuje eleganckie odcienie, które noszą znamiona przestępstwa. Nadszedł czas na teatralne, intrygujące kolory, które mają tajemniczą stronę. Za jakim hasłem skrywa się ten szpiegowski styl? Jeśli chcesz wiedzieć… to oczywiście essie! Paleta na jesień essie to kolekcja doskonale uzupełniających się odcieni, które same w sobie są deklaracją stylu.

877  Dress To Kilt - Ta niebezpiecznie uwodzicielska czerwnień jest soczysta, dojrzała i stanowi doskonały wybór. To ta jedyna, winna zarzucanych jej czynów. 878 Partner In Crime - Psst… ten kremowy odcień bogatej ciemnej czekolady z głębokimi tonacjami mahoniowymi to tajemnicze połączenie. 879 Style Cartel - Przebiegły, atramentowy kobalt już jednym odważnym pociągnięciem wyzwala modową moc wywiadu. 882 Take It Outside - Chcesz zacząć kłopoty? Przywdzej ten dynamiczny szarobrązowy odcień i pokaż na co cię stać. 881 Fall In Line - Wyślij jednoznaczną wiadomość za pomocą enigmatycznej zieleni. Jedwabista i zmysłowa szepcze: „Cokolwiek powiem, staje się”. 880 The Prerfect Cover Up - Spod jego ciepłej powierzchni wyłania się wyrachowana elegancja. Intrygująca szarość spleciona z morskim kolorem doskonale sprawdzi się jako przebranie.

Kolekcja lakierów do paznokci Essie na jesień 2014: dress to kilt:877 Dress To Kilt , 878 Partner In Crime , 879 Style Cartel , 882 Take It Outside, , 881 Fall In Line, 880 The Prerfect Cover Up

Kolekcja lakierów do paznokci Essie na jesień 2014: dress to kilt zawiera kolory:

877  Dress To Kilt – Ta niebezpiecznie uwodzicielska czerwień jest soczysta, dojrzała i stanowi doskonały wybór. To ta jedyna, winna zarzucanych jej czynów.

878 Partner In Crime – Psst… ten kremowy odcień bogatej ciemnej czekolady z głębokimi tonacjami mahoniowymi to tajemnicze połączenie.

879 Style Cartel – Przebiegły, atramentowy kobalt już jednym odważnym pociągnięciem wyzwala modową moc wywiadu.

882 Take It Outside – Chcesz zacząć kłopoty? Przywdziej ten dynamiczny szarobrązowy odcień i pokaż na co cię stać.

881 Fall In Line – Wyślij jednoznaczną wiadomość za pomocą enigmatycznej zieleni. Jedwabista i zmysłowa szepcze: „Cokolwiek powiem, staje się”. 

880 The Prerfect Cover Up – Spod jego ciepłej powierzchni wyłania się wyrachowana elegancja. Intrygująca szarość spleciona z morskim kolorem doskonale sprawdzi się jako przebranie.

Odcienie kolekcji jesiennej Essie Dress to kilt wydają mi się unikatowe, aczkolwiek oczywiście znalazły się kolory bardzo zbliżone do innych lakierów Essie.

Essie 877 Dress To Kilt jest bardzo podobny do Essie twin sweater set, jednak trochę bardziej wiśniowy i moim zdaniem ładniejszy

Essie 878 Partner in crime to kolor bardzo podobny do Essie little brown dress

Essie 881 Fall In Line jest z kolei niemal identyczny jak Essie vested interest tylko ciut ciemniejszy, więc jeśli macie go w swojej kolekcji to chyba nie warto dublować.

Essie 882 Take It Outside to odcień trochę podobny do Essie chinchilly jednak nieco jaśniejszy. Moim zdaniem jednak różnica jest na tyle znacząca, że warto mieć oba :)

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

1 Komentarz do "Kolekcja lakierów do paznokci Essie jesień 2014 dress to kilt"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
trackback

[…] 2014 dress to kilt, która jest – nawiasem mówiąc – rewelacyjna (zobaczcie post: Kolekcja Essie jesień 2014 dress to kilt), a tutaj już pojawiła się zimowa, przepiękna i na prawdę zaskakująca kolekcja Essie Zima […]

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: