Serum Végétal Yves Rocher – pierwsze i ostatnie wrażenie

W Yves Rocher pojawiła się nowa seria kosmetyków do twarzy Serum Végétal, w skład której wchodzą 3 linie produktów: rozświetlające, ujędrniające i liftingujące. Wszystkie zawierają ciekawą roślinę – przypołudnik kryształowy. Obietnic jest oczywiście sporo…

Sérum Végétal to gama która wykorzystuje najnowsze badania naukowców z Laboratoriów Yves Rocher w dziedzinie zdolności skóry do wchłaniania składników aktywnych. Formuła Sérum Végétal oparta jest na wyciągu z przypołudnika kryształowego zwanego Rośliną Życia, ze względu na nadzwyczajne zdolności do przetrwania w trudnych warunkach. Aby zachować integralność Rośliny Życia i jej aktywnych cząsteczek, naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher opracowali innowacyjny proces nazywany krioekstrakcją. Jest to proces ekstrakcji naturalnej dzięki któremu cząsteczki aktywne nie ulegają zniszczeniu. Krioekstrakcja pozwala zoptymalizować proces asymilacji czyli wchłanianie cząsteczek aktywnych w głąb skóry.

SERUM VÉGÉTAL. Innowacja w walce ze zmarszczkami. Przypołudnik kryształowy zwany rośliną życia. Wyglądaj młodziej dzięki asymilacji składników roślinnych. Sérum Végétal to gama która wykorzystuje najnowsze badania naukowców z Laboratoriów Yves Rocher w dziedzinie zdolności skóry do wchłaniania składników aktywnych. Formuła Sérum Végétal oparta jest na wyciągu z przypołudnika kryształowego zwanego Rośliną Życia, ze względu na nadzwyczajne zdolności do przetrwania w trudnych warunkach. Aby zachować integralność Rośliny Życia i jej aktywnych cząsteczek, naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher opracowali innowacyjny proces nazywany krioekstrakcją. Jest to proces ekstrakcji naturalnej dzięki któremu cząsteczki aktywne nie ulegają zniszczeniu. Krioekstrakcja pozwala zoptymalizować proces asymilacji czyli wchłanianie cząsteczek aktywnych w głąb skóry.

SERUM VÉGÉTAL. Innowacja w walce ze zmarszczkami. Yves Rocher

Zastanawiałam się, czy to tylko nowe opakowania i nazewnictwo serii, a kremy są takie same jak te które już znam i lubię, czy może coś się zmieniło. Dlatego też zamówiłam trzy produkty (Moje lutowe zamówienie w sklepie internetowym Yves Rocher):

  1. krem na dzień Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher
  2. krem na noc Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher
  3. krem liftingujący pod oczy i na powieki Zmarszczki & Lifting Serum Végétal Yves Rocher

W paczce otrzymałam również próbki (Dwie przesyłki z zakupami w tym tygodniu: Yves Rocher i Tretorn), więc zanim otworzyłam słoiczki mogłam wypróbować niektóre kremy.

Moje lutowe zamówienie w sklepie internetowym Yves Rocher. Zakupy LUYTY 2015.rem na dzień Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher krem na noc Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher cztery próbki kremów Sérum Végétal Yves Rocher. Krem liftingujący pod oczy i na powieki Zmarszczki & Lifting Serum Végétal Yves Rocher.Sérum Végétal to gama która wykorzystuje najnowsze badania naukowców z Laboratoriów Yves Rocher w dziedzinie zdolności skóry do wchłaniania składników aktywnych. Formuła Sérum Végétal oparta jest na wyciągu z przypołudnika kryształowego zwanego Rośliną Życia, ze względu na nadzwyczajne zdolności do przetrwania w trudnych warunkach. Aby zachować integralność Rośliny Życia i jej aktywnych cząsteczek, naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher opracowali innowacyjny proces nazywany krioekstrakcją. Jest to proces ekstrakcji naturalnej dzięki któremu cząsteczki aktywne nie ulegają zniszczeniu. Krioekstrakcja pozwala zoptymalizować proces asymilacji czyli wchłanianie cząsteczek aktywnych w głąb skóry.

Moje lutowe zamówienie w sklepie internetowym Yves Rocher. Zakupy LUYTY 2015.rem na dzień Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher
krem na noc Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher
cztery próbki kremów Sérum Végétal Yves Rocher.

Jakie sa moje pierwsze wrażenia dotyczące trzech kremów Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher? Niestety złe. Zaraz wyjaśnię Wam dlaczego – jako wielka fanka kremów do twarzy Yves Rocher jestem niezadowolona ze wszystkich trzech!

Krem do twarzy na dzień Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher. Regularna cena to 125zł. Wg producenta – rewelacja.

Krem nie tylko działa na zmarszczki ale też wyraźnie poprawia kondycję skóry:
• Owal twarzy jest wyraźniejszy
• Kontury twarzy i szyi są wzmocnione
• Kremowa konsystencja nawilża skórę w ciągu dnia i tworzy doskonałą bazę pod makijażSérum Végétal to gama która wykorzystuje najnowsze badania naukowców z Laboratoriów Yves Rocher w dziedzinie zdolności skóry do wchłaniania składników aktywnych. Formuła Sérum Végétal oparta jest na wyciągu z przypołudnika kryształowego zwanego Rośliną Życia, ze względu na nadzwyczajne zdolności do przetrwania w trudnych warunkach. Aby zachować integralność Rośliny Życia i jej aktywnych cząsteczek, naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher opracowali innowacyjny proces nazywany krioekstrakcją. Jest to proces ekstrakcji naturalnej dzięki któremu cząsteczki aktywne nie ulegają zniszczeniu. Krioekstrakcja pozwala zoptymalizować proces asymilacji czyli wchłanianie cząsteczek aktywnych w głąb skóry.
Działanie
• Liftinguje skórę twarzy i szyi
• Przywraca twarzy wyraźny kontur
• Przywraca elastyczność skóry
Składniki: Wyciąg z rokitnika, który zwiększa syntezę elastyny, został połączony z przypołudnikiem kryształowym. Zmarszczki są
redukowane, a owal twarzy dzień po dniu jest modelowany na nowo.
Sposób użycia: Stosuj codziennie rano na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy.
julioblog.pl-Krem-do-twarzy-na-dzień-Sérum-Végétal-Zmarszczki-&-Lifting-Yves-Rocher-recenzja-pierwsze-wrażenie-opinia-pudełko

Krem do twarzy na dzień Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher

Moje wrażenie – złe.

Po pierwsze, na stronie Yves Rocher nie ma składów produktów. Ja zdecydowanie unikam w kosmetykach do twarzy: Dimethicone który – choć teoretycznie jest niekomedogenny (czyli nie powoduje powstawania zaskórników) to zatyka pory mojej skóry.

Krem na dzień Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher zawiera dimethicone już na czwartym miejscu składu, więc nawet go nie odpakowałam. Miałam dwie próbki (znalazłam jeszcze jedną z wcześniejszych zakupów) więc ostrożnie wypróbowałam go dwa razy na dzień.

julioblog.pl-Krem-do-twarzy-na-dzień-Sérum-Végétal-Zmarszczki-&-Lifting-Yves-Rocher-recenzja-pierwsze-wrażenie-opinia-pudełko-składniki-skład-INCI

Krem do twarzy na dzień Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher

Efekt? Od razu reakcja skóry – zaskórniki i grudki. Jestem rozczarowana :(

W związku z tym odeślę do Yves Rocher jeszcze nie odpakowany słoiczek kremu na dzień Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting.

Krem do twarzy na noc Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher. Regularna cena to 125zł. Producent pisze o nim:

Efekt liftingu za pomocą wyłącznie roślinnego działania.
• Po przebudzeniu owal jest wyrzeźbiony
• Kontury twarzy i szyi są wymodelowane
• Kremowa przylegająca konsystencja intensywnie odżywia skóręSérum Végétal to gama która wykorzystuje najnowsze badania naukowców z Laboratoriów Yves Rocher w dziedzinie zdolności skóry do wchłaniania składników aktywnych. Formuła Sérum Végétal oparta jest na wyciągu z przypołudnika kryształowego zwanego Rośliną Życia, ze względu na nadzwyczajne zdolności do przetrwania w trudnych warunkach. Aby zachować integralność Rośliny Życia i jej aktywnych cząsteczek, naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher opracowali innowacyjny proces nazywany krioekstrakcją. Jest to proces ekstrakcji naturalnej dzięki któremu cząsteczki aktywne nie ulegają zniszczeniu. Krioekstrakcja pozwala zoptymalizować proces asymilacji czyli wchłanianie cząsteczek aktywnych w głąb skóry.
Działanie
• Wygładza nawet wyraźne zmarszczki
• Rzeźbi owal twarzy
Składniki: Wyciąg z rokitnika, który zwiększa syntezę elastyny, został połączony z przypołudnikiem kryształowym. Zmarszczki są redukowane, a owal twarzy dzień po dniu jest modelowany na nowo.
Sposób użycia: Stosuj codziennie wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy.

Krem do twarzy na noc Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher również zawiera w składzie dimethicone, ale na dalszym miejscu składu co oznacza mniejsze stężenie więc dałam mu szansę.

julioblog.pl-Krem-do-twarzy-na-NOC-Sérum-Végétal-Zmarszczki-&-Lifting-Yves-Rocher-recenzja-pierwsze-wrażenie-opinia-pudełko

Krem do twarzy na noc Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher.

Krem ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję i przyjemnie się go używa. Niestety na tym koniec. Moja skóra reaguje na niego alergicznie zaczerwienieniem które długo się utrzymuje. Niedowierzałam, że krem Yves Rocher robi mi coś takiego. Sumiennie nakładałam go przez 7 dni na noc.

Efekt? Moja skóra jest w fatalnym stanie – podrażnienie jakiego dawno już nie miałam, do tego przesuszenie. Również jestem rozczarowana :(

julioblog.pl-Krem-do-twarzy-na-NOC-Sérum-Végétal-Zmarszczki-&-Lifting-Yves-Rocher-recenzja-pierwsze-wrażenie-opinia-pudełko-składniki-skład-INCI

Krem do twarzy na noc Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting Yves Rocher

W związku z tym odeślę do Yves Rocher już używany nie słoiczek kremu na noc Sérum Végétal Zmarszczki & Lifting.

Krem liftingujący pod oczy i na powieki Zmarszczki & Lifting Serum Végétal Yves Rocher – regularna cena: 99zł

Ostatni krem z tej serii. Dimethicone i gliceryna w składzie. Ale wg producenta jest fantastyczny:

Efekt liftingu za pomocą wyłącznie roślinnego działania. Zmarszczki wokół oczu i kurze łapki są błyskawicznie wygładzone, opuchlizna zmniejszona a skóra powiek wzmocniona.
Działanie
• Wygładza zmarszczki wokół oczu
• Redukuje kurze łapki i opuchliznę
• Wzmacnia skórę na powiekach
Składniki: Wyciąg z rokitnika, który zwiększa syntezę elastyny, został połączony z przypołudnikiem kryształowym. Zmarszczki są redukowane, a owal twarzy dzień po dniu jest modelowany na nowo.
Sposób użycia: Stosuj codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę pod oczami delikatnie wklepując go w skórę łagodnymi uciskami, w kierunku od wewnętrznego kącika oka ku zewnątrznym partiom.
Rodzaj opakowania i wielkość: 14 ml
julioblog.pl-Krem-do-twarzy-pod-oczy-i-na-powieki-Sérum-Végétal-Zmarszczki-&-Lifting-Yves-Rocher-recenzja-pierwsze-wrażenie-opinia-pudełko-skład-składniki-INCI

Krem liftingujący pod oczy i na powieki Zmarszczki & Lifting Serum Végétal Yves Rocher

Do tego produktu byłam nastawiona najbardziej sceptycznie, ponieważ generalnie kremów pod oczy Yves Rocher nie darzę sympatią. Jedyny krem pod oczy Yves Rocher, który był dość fajny został wycofany ze sprzedaży. Pozostałych nie byłam nawet w stanie zużyć do końca. Nawet do połowy. Nawet trochę… Jeśli chcecie wiedzieć o które chodzi – sprawdźcie: Recenzję 5 kremów pod oczy marki Yves Rocher

Krem liftingujący pod oczy i na powieki Zmarszczki & Lifting Serum Végétal Yves Rocher nie zawiera na szczęście brokatów i drobinek – odetchnęłam z ulgą. Ale poza tym nawilża bardzo słabiutko i robi coś czego nie wybaczam nigdy.

Podrażnia oczy.

I nie chodzi o to, że uronię łezkę przy jego nakładaniu. Przez wiele godzin widzę gorzej. To spowodowało, że zaczęłam się zastanawiać o co chodzi. Czy powinnam wybrać się do okulisty?

Wiecie, że ostatnio zaczęłam nosić soczewki kontaktowe (Jak – mimo skomplikowanej wady wzroku – zaczęłam nosić soczewki? )i – o ile zawsze jestem wrażliwa na punkcie oczu – to już teraz wyjątkowo. Używałam kremu Yves Rocher przez prawie tydzień na dzień i na noc i zastanawiałam się co spowodowało nagłe pogorszenie wzroku? Czy to płyn do soczewek mnie podrażnia, czy to krople do oczu, czy jeszcze coś innego. Dziwne jednak że tak samo źle widziałam również w gdy nie zakładałam soczewek – w okularach, ani nie wychodziłam z domu więc się nie malowałam.

No i znalazłam winowajcę – Krem liftingujący pod oczy i na powieki Zmarszczki & Lifting Serum Végétal Yves Rocher. Po jego odstawieniu wszystko wróciło do normy. Zatem wnioskuję, że jakieś lotne składniki tego kremu źle działają na wzrok???

Wiecie już jak skończy się ta recenzja.

Jestem rozczarowana :(

julioblog.pl-Krem-do-twarzy-pod-oczy-i-na-powieki-Sérum-Végétal-Zmarszczki-&-Lifting-Yves-Rocher-recenzja-pierwsze-wrażenie-opinia-pudełko

Krem liftingujący pod oczy i na powieki Zmarszczki & Lifting Serum Végétal Yves Rocher

W związku z tym odeślę do Yves Rocher również i Krem liftingujący pod oczy i na powieki Zmarszczki & Lifting Serum Végétal Yves Rocher. Tak samo jak krem na dzień i krem na noc z tej nowej serii.

Podsumowując:

Jestem bardzo zawiedziona kosmetykami Yves Rocher i prawdę mówiąc powoli w ogóle zniechęcam się do tej firmy.

Do tej pory robiłam zakupy regularnie – co miesiąc lądowała u mnie spora paczka i odwiedzałam sklep stacjonarny. Teraz będę szukać dla siebie innych kosmetyków.

Rozumiem, że w każdej firmie czasem jakiś niewypał może się zdarzyć. Ale na 3 kupione kosmetyki z nowej, reklamowanej serii 3 są po prostu beznadziejne.

W dodatku wcale nie są tanie. Ja kupiłam je w prawdzie w promocji, ale cena regularna takiego zestawu to 349zł. Moim zdaniem za taką cenę z pewnością można znaleźć coś lepszego.

Teraz muszę:

  • ponieść jeszcze koszt wysyłki do Yves Rocher,  (to nie Zalando, że zwrot jest już opłacony),
  • stracić czas na Poczcie
  • zawalczyć z podrażnieniem skóry – to najgorsze

Taki to zrobiłam właśnie promocyjny interes kupukąc kosmetyki z nowej gamy Serum Végétal Yves Rocher.

To – nawet jak dla mnie, stałej klientki która może sporo wybaczyć jest już zbyt wiele. Z pewnością nieprędko zamówię cokolwiek w Yves Rocher.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

8 komentarzy do "Serum Végétal Yves Rocher – pierwsze i ostatnie wrażenie"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Jolla
Gość
Jolla
4 marca 2015 21:40

Dobrze że to przeczytałam bo już miałam zamówić. Ovale lifting to moja ulubiona seria YR. Wielka szkoda że zastąpili ją czymś takim :/

trackback

[…] fatalnym doświadczeniu z kremami pielęgnacyjnymi Yves Rocher (Serum Végétal Yves Rocher – pierwsze i ostatnie wrażenie) postanowiłam kupić kosmetyki marki, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Mam na myśli […]

Krystyna
Gość
Krystyna
8 lutego 2016 07:22

Kupuję kosmetyki Tej Firmy od kilku lat . Nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów. Do mojej cery pasują.
Jestem zadowolona. W/W krem też mam. kupiła mi córka Jak na razie oky .
Pozdrawiam osoby niezadowolone.

aga
Gość
aga
21 października 2017 02:19

U mnie też się nie sprawdziło a szkoda…

ursha
Gość
14 lutego 2020 15:17

nie jesteś sama. mam to samo. nawet wydaje mi się, ze pogorszyło mi cerę, bo mimo wszystko aż takiego nosa jak muchomora to nie miałam o.O

Eliza
Gość
17 lutego 2020 08:38

Na prawdę? U mnie po prostu nie za działał. Nie widziałam żadnych takich rzeczy o jakich Ty piszesz, ale to może zależy też od skóry. U siebie po prostu nie widziałam poprawy na twarzy. Miałam jeżeli dobrze pamiętam 3 opakowania i nic nie widziałam. Pamiętam tylko jeszcze, że ciężko się na niego coś nakładało.

PyrzankA
Gość
20 lutego 2020 13:36

Uuuuuu. Jak ja strasznie się denerwowalam na ten krem. Never Again a wiem ze wciaz jest on do kupienia. Serio na zmarszczki jak juz usuwac to jednak lepiej znalezc cos z ciekawszym skladem i dzialaniem bo jednak np. zestawiajac go z richevon ktory mam obecnie mam to jest smiech na sali. Ten co mam jest zupelnie inny w dzialaniu i ogolnie.. dziala.

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: