Bezpłatne dermokonsultacje – Program DermoExpert

Dermokonsultacje wkraczają na wyższy poziom. Innowacja sieci dermokosmetycznej Cosmedica. 

W dniu 23.06.2020 uruchomiony został program bezpłatnych badań DermoExpert, polegający na przeprowadzaniu szczegółowych badań skóry klientów, bezpośrednio w wybranych punktach sprzedaży sieci dermokosmetycznej Cosmedica w całej Polsce.

Celem uruchomienia Programu DermoExpert jest umożliwienie klientom dostępu do wysokiej jakości bezpłatnych analiz dermokosmetycznych, które sprawdzają rodzaj i stan skóry w ośmiu kluczowych wymiarach takich jak: struktura skóry, natłuszczenie, złuszczanie, szerokość porów, zmarszczki, zmiany naczynkowe, przebarwienia i nawilżenie. Wyniki badań mają zoptymalizować wybór odpowiednich dermokosmetyków i suplementów, oraz ułatwić obsłudze sklepu dostarczenie odpowiedniej, indywidualnej oferty produktowej, wraz z profesjonalną obsługą i poradami.

DERMO_EXPERT_darmowe_dermokonsultacje_bezpłatne_badanie_skóry_cosmedica_analiza_stanu_cery_dobór_pielęgnacji

Bezpłatne badanie stanu skóry w ramach Programu badań dermokosmetycznych DERMO EXPERT

Uruchomienie programu DermoExpert w sieci dermokosmetycznej Cosmedica poprzedzone było licznymi działaniami testowymi, które wykazały, że takie rozwinięcie oferty spełnia oczekiwania, coraz bardziej wymagających klientów.

Najwyższa jakość usług i produktów oraz satysfakcja klienta są dla nas priorytetem – wyjaśnia Piotr Maciejewski, autor projektu, Marketing Manager sieci dermokosmetycznej Cosmedica –  zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań klienta, zwłaszcza klienta świadomego i korzystającego z dermokosmetyków dobrych marek. Dlatego stworzyliśmy autorski program DermoExpert, który pozwala jeszcze skuteczniej dostosować ofertę do indywidualnych, realnych potrzeb klienta. Piękna i zdrowa cera to wyznacznik urody i dobrego samopoczucia, a nawet szerzej – naszego dobrostanu.

DERMO_EXPERT_COSMEDICA_struktura skóry_ natłuszczenie_ złuszczanie_szerokość porów_zmarszczki_zmiany naczynkowe_przebarwienia_nawilżenieProgram DermoExpert ma zapewnić klientom dostęp do szczegółowej wiedzy o stanie i potrzebach ich skóry, w tym w szczególności cery. Samo badanie trwa około 10 minut, a szczegółowy raport klient może otrzymać drogą mailową. Właściwy dobór dermokosmetyków oraz suplementacji jest kluczowy żeby osiągnąć jak najlepsze efekty i zdrową skórę.

Lista punktów wraz z harmonogramem dostępna jest na stronie www.dermoexpert.pro na której można również dokonywać rezerwacji terminu badania. We wszystkich wytypowanych do programu 32 lokalizacjach, badania będą regularnie powtarzane, a akcja zaplanowana jest na minimum 12 miesięcy. Powtarzanie programu DermoExpert w każdej lokalizacji daje możliwość ponowienia badań i sprawdzenia efektów.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie ma znaczenie! Zapraszam do dyskusji w komentarzach

7 komentarzy do "Bezpłatne dermokonsultacje – Program DermoExpert"

Powiadom o
avatar

Sortuj komentarze::   od najnowszych | od najstarszych
Ala
Gość
Ala
11 lipiec 2020 12:44

Mam ostatnio straszne problemy z cerą 😢Już nie wiem co mam robić. Chyba próbowałam wszystkiego 😬 Może zapiszę się na te konsultacje i może mi pomogą? Tylko się boję że potem te wszystkie kremy wyjdą strasznie drogo.

Ania
Gość
Ania
12 lipiec 2020 11:49

Nigdy nie byłam na czymś takim.

Agnieszka
Gość
Agnieszka
15 lipiec 2020 07:13

Cześć Julio.
Ja się podzielę moją historią jeśli można. Kilka lat temu miałam podobne badanie . To była najlepsza rzecz jaką zrobiłam dla swojej skóry. Poszłam tam z ciekawości i we przekonaniu że mam tłustą skórę. Myślałam że mi polecą coś matującego co podziała dłużej niż 5 minut. No i dowiedziałam się że mam skórę odwodnioną a ta pani poleciła mi krem nawilżający a nie matujący. Bardzo się zdziwiłam. Myślałam że pewnie ma tylko takie próbki no ale skoro już mi dała to postanowiłam je zużyć. Jakie było moje zdziwienie gdy po kilku dniach faktycznie zauważyłam mniejsze blyszczenie na twarzy. Zaraz poleciałam do galerii gdzie było to stanowisko no ale oczywiście już go nie było. No to kupiłam sobie w Super Pharm ten krem co miałam próbki chociaż jak na moje możliwości to był strasznie drogi. a szczęście był dosyć wydajny a z moją skórą było o wiele lepiej. Od tego czasu zawsze dbam o dobre nawilżanie skóry. No i kupuję kremy tylo w aptece.
Pozdrawiam!

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: