Wiosenne porządki w biblioteczce

Tak, wiem mamy styczeń. Ale oglądając te ODRZUTY na zimowych wyprzedażach przeszłam na dział wiosenny. I czuję wiosnę w powietrzu :)

W związku z wiosennymi porządkami uznałam, że pora zrobić przestrzeń w domowej biblioteczce i pozbyć się książek. Nie wszystkich oczywiście, ale takich do których nigdy już nie wrócę.

julioblog.pl książki wiosenne porządki oddawanie książek remanent w domowej bibliotecznce

Niektóre z nich dostałam i nigdy nie przeczytałam, inne kupiłam, przeczytałam i nie zwaliły mnie z nóg, więc więcej po nie nie sięgnę. Trzecia kategoria, to dublety – kto by pomyślał, że mam nawet podwójne egzemplarze tych samych książek? Trochę to dziwne…

W każdym razie pozbywam się ich, bo po co mają tylko kurz zbierać? Nie do tego zostały stworzone. No i jest przecież Kindle :)

Jeśli teraz spodziewacie się, że dam Wam link do allegro, abyście licytowali książki które zgromadziłam, to jesteście w błędzie. Wszystkie oddam do pobliskiej biblioteki :) Biblioteki prawie zawsze mają deficyty w księgozbiorach, zwłaszcza jeśli chodzi o nowości. Dlatego jeśli macie w domu zbędne książki i czasopisma pomyślcie nad wsparciem biblioteki. Sporo osób na pewno się ucieszy!

Miłego dnia!

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

6 komentarzy do "Wiosenne porządki w biblioteczce"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Laren
Gość
Laren
5 sierpień 2015 14:24

Jak to oddałaś za darmo ksiązki do biblioteki ;/ Jakieś ciekawe tytuły tam miałaś? Kocham książki i w życiu bym się żadnej mojej ksiązki nie pozbyła… jestem dumna ze swojej biblioteczki ^^

beacia1
Gość
beacia1
5 sierpień 2015 16:12

Ja na wiosnę to robię porządki, ale z ciuchami 😉 wyrzucam to co nie potrzebne, bo skoro nie ubrałam tego przez rok, to już nie ubiorę 😉

Anna
Gość
Anna
8 luty 2016 18:39

Tak wiosenne porządki są koniecznie potrzebne. Pozbywamy się rzeczy które są nam już nie potrzebne lub takie które już się nie nadają do codziennego użytku. Często też oddajemy takie rzeczy biednym ale rzadko tak jest. Więc jeśli macie jakieś takie rzeczy czy coś to możecie oddać potrzebującym. Ja zawsze podczas wiosennych porządków robię odświeżenie wszystkich szaf i niemal zawsze uzbiera się całkiem sporo rzeczy dla potrzebujących :)

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: