Szklanka McCafé GRATIS w McDonald’s i McCafé

Szklanka McCafé GRATIS to nowa promocja w McDonald’s. Przy zakupie McZestawu Powiększonego, Chicken Boxa, Sałatki Kurczak Premium albo dwóch średnich lub dużych kaw McCafé Coffee Specials można dostać całkiem ładną szklankę :) Do wyboru są 4 rodzaje szklanek.

julioblog.pl promocja mc donalds szklanka mc cafe gratis 4 rodzaje szklanek do mc zestawu powiększonego

Szklanka McCafé GRATIS w McDonald’s i McCafé. Szklanka McCafé GRATIS to nowa promocja w McDonald’s. Przy zakupie McZestawu Powiększonego, Chicken Boxa, Sałatki Kurczak Premium albo dwóch średnich lub dużych kaw McCafé Coffee Specials można dostać całkiem ładną szklankę :) Do wyboru są 4 rodzaje. Oferta Szklanka McCafé GRATIS jest ważna od 25.03.2015 r. do odwołania lub do wyczerpania zapasów.

Mnie najbardziej spodobała się szklanka z motywem kostek lodu (ta trzecia od lewej), choć na zdjęciu wszystkie wyglądają fajnie. Już widzę jak serwują w niej latem idealną kawę mrożoną :)

Nie wiem czy też tak macie, ale dla mnie ładnych naczyń nigdy w domu za wiele! Oferta Szklanka McCafé GRATIS jest ważna od 25.03.2015 r. do odwołania lub do wyczerpania zapasów. Mam nadzieję że uda mi się zebrać komplecik.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie ma znaczenie! Zapraszam do dyskusji w komentarzach

1 Komentarz do "Szklanka McCafé GRATIS w McDonald’s i McCafé"

Powiadom o
avatar

Sortuj komentarze::   od najnowszych | od najstarszych
ada
Gość
ada
20 czerwiec 2016 18:33

Szkoda, że nie ma już takiej oferty. Przyznam się szczerze, że taka szklanka w domu by mi się przydała bo wygląda super a już 2 razy przegapiłam tą promocję! Mam nadzieję że pojawi się jest w przyszłym roku albo najlepiej jeszcze w to lato 😀

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: