Dwa nowe pędzelki do makijażu Maestro: pędzel do brwi i pędzel do rzęs

Moja Bambusowa szczoteczka do rzęs i brwi Ecotools skończyła swój żywot, więc postanowiłam kupić sobie coś nowego. W drogeriach wybór pędzli do makijażu jest generalnie ubogi. Najpopularniejsze są pędzle Real Techniques, ECOTOOLS i Elite Models, ale…

Brwi i rzęsy pod Twoją pełną kontrolą? Teraz to możliwe z bambusową szczoteczką do brwi i rzęs EcoTools! Syntetyczne włosie daje pewność, że nie użyto przemocy wobec zwierząt oraz pozwala wzmocnić i podkreślić linię brwi. Natomiast grzebyczek nada rzęsom naturalny i piękny wygląd. Dodatkowo okucia wykonane z aluminiu odzyskanego z recyklingu oraz funkcjonalne etui to ekologia w najlepszym stylu. Bambusowa szczoteczka do rzęs i brwi Bamboo Lash and Brow Groomer Ecotools. Brwi i rzęsy pod Twoją pełną kontrolą? Teraz to możliwe z bambusową szczoteczką do brwi i rzęs EcoTools! Syntetyczne włosie daje pewność, że nie użyto przemocy wobec zwierząt oraz pozwala wzmocnić i podkreślić linię brwi. Natomiast grzebyczek nada rzęsom naturalny i piękny wygląd. Dodatkowo okucia wykonane z aluminium odzyskanego z recyklingu oraz funkcjonalne etui to ekologia w najlepszym stylu.

Brwi i rzęsy pod Twoją pełną kontrolą? Teraz to możliwe z bambusową szczoteczką do brwi i rzęs EcoTools! Syntetyczne włosie daje pewność, że nie użyto przemocy wobec zwierząt oraz pozwala wzmocnić i podkreślić linię brwi. Natomiast grzebyczek nada rzęsom naturalny i piękny wygląd. Dodatkowo okucia wykonane z aluminiu odzyskanego z recyklingu oraz funkcjonalne etui to ekologia w najlepszym stylu.

– Popularne ostatnio pędzle Real Techniques, jakoś mnie nie przekonują.

– Jakość pędzli ECOTOOLS z moim odczuciu pozostawia wiele do życzenia. Aktualna Bambusowa szczoteczka do rzęs i brwi Ecotools bardzo szybko rozchwiała się u nasady.

– Grzebyczka do rzęs i brwi firmy Elite Models – firmy z której mam kilka akcesoriów i uważam, że stosunek jakości do ceny jest dobry – nigdzie nie spotkałam.

Dlatego też w końcu zamówiłam sobie w przez internet pędzelek polskiej firmy Maestro.

Maestro producent pędzli kosmetycznych polska firma made in poland

Okazuje się, że jest to firma polska nie tylko z nazwy, lecz faktycznie produkująca pędzle w Polsce.

Ponieważ firma Maestro produkuje niezliczoną ilość pędzli nie tylko kosmetycznych (a także np; malarskich :D) uznałam, że muszą znać się na rzeczy. I postanowiłam wypróbować dwa pędzelki do makijażu, które za chwilę Wam pokażę. Są to:

  1. Pędzel do brwi i rzęs Maestro złożony z grzebyczka i szczoteczki, numer 920 – 14zł
  2. Pędzel do brwi i rzęs Maestro w kształcie szczoteczki tuszu do rzęs, numer 910 – 14zł

O firmie Maestro słyszałam już wiele razy oczywiście za sprawą Youtube. Gdyby nie ten portal – a konkretnie to autorki kanałów urodowych – pewnie  w ogóle bym się o niej nie dowiedziała. Teraz nachodzi mnie refleksja jak wiele firm zrobiło karierę właśnie dzięki Youtuberkom, które za swoją pracę dostają tak niewiele (pisałam o tym tutaj: Wyrolowani na Youtube?).

Ale wracając do pędzelków…

Na facebooku firma Maestro pisze o sobie:

Zakresem działalności spółki „Maestro” sc jest produkcja pędzli przeznaczonych do przemysłu kosmetycznego.Wszystkie nasze pędzle są wykonane ręcznie.
Od początku działalności staramy się budować wizerunek firmy w oparciu  o jakość produktu. Do wyrobu pędzli firmy „Maestro” wykorzystywane są wyłącznie urządzenia i materiały najwyższej światowej jakości, co w połączeniu z długoletnim doświadczeniem oraz entuzjastycznym nastawieniem naszych pracowników gwarantuje Klientom zadowolenie z produktu.

julioblog.pl-etykietka-z-pędzli-maestro-sc-lublin-firma-polska-produkująca-w-polsce-pędzelki-pędzle-do-makijażu
Naszym stałym celem jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb Klientów, stale śledzimy światowe rynki i na bieżąco wprowadzamy do oferty nowe produkty. Mamy także w swojej ofercie autorskie nowatorskie rozwiązania.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających Klientów podejmiemy się wykonania każdego pędzla według przedstawionego nam projektu.
Wykazujemy się dużą elastycznością w kontaktach z Klientami, a także zapewniamy najlepszy stosunek jakości do ceny.

No, to tyle paplaniny. Teraz pokażę Wam moje nabytki :)

julioblog.pl-zakupy-julii-pędzle-pędzelki-pędzel-do-makijażu-maestro-polska-firma-pędzel-do-brwi-i-rzęs-nr-910-i-920-cena-14zł-zbliżenie-grzebyczek-rzęsy-brwi

Pędzel do brwi i rzęs Maestro złożony z grzebyczka i szczoteczki, numer 920 – 14zł, oraz Pędzel do brwi i rzęs Maestro w kształcie szczoteczki tuszu do rzęs, numer 910 – 14zł

Pędzle serii Maestro 910 i 920 przeznaczone są do malowania rzęs i brwi. Pędzelek w kształcie szczoteczki tuszu do rzęs, przeznaczony do rozdzielania sklejonych tuszem rzęs oraz nadawania brwiom odpowiedniego kształtu. Możliwe jest również użycie tego pędzelka do nakładania na rzęsy i brwi odżywek. Grzebyczek do rozczesywania rzęs połączony ze szczoteczką, przeznaczoną do modelowania brwi.

julioblog.pl-zakupy-julii-pędzle-pędzelki-pędzel-do-makijażu-maestro-polska-firma-pędzel-do-brwi-i-rzęs-nr-910-i-920-cena-14zł-zbliżenie

Pędzel do brwi i rzęs Maestro złożony z grzebyczka i szczoteczki, numer 920 – 14zł, oraz Pędzel do brwi i rzęs Maestro w kształcie szczoteczki tuszu do rzęs, numer 910 – 14zł

Pędzel do brwi i rzęs Maestro złożony z grzebyczka i szczoteczki, numer 920 – 14zł, oraz Pędzel do brwi i rzęs Maestro w kształcie szczoteczki tuszu do rzęs, numer 910 – 14zł – jeszcze w opakowaniach.

julioblog.pl-zakupy-julii-pędzle-pędzelki-pędzel-do-makijażu-maestro-polska-firma-pędzel-do-brwi-i-rzęs-nr-920-cena-14zł-zbliżenie-grzebyczek-rzęsy-brwi

Pędzel do brwi i rzęs Maestro złożony z grzebyczka i szczoteczki, numer 920 – 14zł

julioblog.pl-zakupy-julii-pędzle-pędzelki-pędzel-do-makijażu-maestro-polska-firma-pędzel-do-brwi-i-rzęs-nr-910-cena-14zł-zbliżenie-grzebyczek-rzęsy-brwi

Pędzel do brwi i rzęs Maestro w kształcie szczoteczki tuszu do rzęs, numer 910 – 14zł

A Wy – znacie pędzle Maestro? Może macie je w swoich kosmetyczkach Co o nich sądzicie? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii :)

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

1 Komentarz do "Dwa nowe pędzelki do makijażu Maestro: pędzel do brwi i pędzel do rzęs"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Niqsia
Gość
Niqsia
21 marca 2015 19:39

Lubię pędzle Maestro. Od kilku miesięcy mam w swojej kolekcji dwa – pędzel dokorektora i pędzel podkładu ze złotej kolekcji. Oba dają radę :)

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: