Ratownik dla lakieru do paznokci czyli FLUID-E Essie

Gdy tylko dowiedziałam się o istnieniu preparatu do rozcieńczania lakierów do paznokci zdecydowałam się go kupić. Nie chodzi nawet o to, że moja kolekcja Essie jest przestarzała i nie nadaje się do używania. Dobrze przechowywane lakiery dobrej jakości powinny posłużyć nawet kilka lat. Po prostu lubię tę idealnie rzadką konsystencję jaką dostaję tuż po otwarciu świeżutkiej buteleczki lakieru Essie :) 

fluid_e_essie

Essie fluid-e 15ml. Rozcieńczalnik lakieru do paznokci.

Tak więc za cenę 45zł +wysyłka zakupiłam 15ml buteleczkę Essie Fluid – e z serii profesjonalnej. Gdy teraz patrzę na oferty rozcieńczalników lakieru widzę, że jest chyba najdroższy na rynku i można kupić podobny produkt znacznie taniej. Jednak ja używam go tylko do lakierów essie, chcąc przez cały czas cieszyć się taką konsystencją jak wtedy, gdy były nowe. Czasami też zdarza się że lakiery były źle przechowywane, co widzę niestety w Hebe, gdzie esiaki smażą się przy szybie w świetle słonecznym. Czasami też konsystencja nowego lakieru po prostu mi nie odpowiada. Zawsze dążę do rzadkiej, profesjonalnej wersji Essie, a w tym właśnie pomaga mi rozcieńczalnik.

W pudełku Essie fluid-e znajdziemy 15ml buteleczkę rozcieńczalnika, oraz szklaną pipetę, którą możemy dozować kilka kropli preparatu do wybranego lakieru. Ja używam 3 krople dla standardowej buteleczki lakieru Essie 13,5ml, oraz 1 kroplę dla buteleczki 5ml. Po dodaniu rozcieńczalnika, należy dobrze wymieszać lakier i już mamy konsystencję jakby był nowy :)

julioblog_fluid_e_essie_rozcienczalnik_lakieru

essie preparat do rozcieńczania lakieru fluid-e Stworzony specjalnie aby przywrócić Twój lakier do życia. Przywraca płynność lakieru i ułatwia aplikację dzięki idealnej konsystencji. Sposób użycia: Przy pomocy pipetki dołączonej do produktu dodaj 2-3 krople preparatu do lakieru który zgęstniał. Dobrze wymieszaj. Powtarzaj w razie potrzeby do uzyskania idealnej konsystencji.

W ten sposób możemy uratować również bardziej zaschnięte, ciągnące się lakiery, a nawet wysuszający top coat, jednak w kwestii wysuszacza trzeba pamiętać, że takie wielokrotne rozcieńczanie zmieni jego właściwości na gorsze. Natomiast co do lakierów, to nie musimy się obawiać – nawet po kilkukrotnym rozcieńczeniu wciąż są takie same i co ważne nie zmienia to ich trwałości.

fluid_e_essie_niebieski

Essie fluid-e 13,5ml. Rozcieńczalnik lakieru do paznokci.

Ostatnio Essie nieco zmienia szatę graficzną produktów uzupełniających i z tego co widziałam Flud-e jest teraz w granatowym, a nie w fioletowym opakowaniu.  Cena jest taka sama, ale pojemność mniejsza, bo 13,5ml. Do tego  producent podaje, że specjalna formuła ma jeszcze przedłużać trwałość lakieru. Gdy tylko zużyję swoją starą wersję z pewnością się o tym przekonam :)

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

Rozpocznij dyskusję

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: