Silikonowa Rękawica Tupperware

Silikonowa Rękawica Tupperware jest jednym z niezbędnych akcesoriów kuchennych, jakie musisz mieć w swojej kuchni!

Silikonowa część Rękawicy Tupperware jest wytrzymała na temperatury do 220°C. Ponadto część na dłoń jest bardzo elastyczna, co zapewnia wysoką wygodę użycia rękawic.

Silikonowa-Rękawica-Tupperware-TUPPERWARE-silikonowe-rękawice-do-trzymania-gorących-naczyń-i-gorącej-blachy-rękawica-z-silikonu-do-piekarnika-do-gotowania-akcesoria-Tupperware

Silikonowe Rękawice Tupperware

Antypoślizgowy nadruk Silikonowej Rękawicy Tupperware pozwala na stabilne trzymanie gorących naczyń lub na wysuwanie gorącej blachy. Długi mankiet z materiału chroni także nadgarstek oraz przedramiona przed oparzeniem. Wyścielony wewnątrz rękawicy materiał jest miły w dotyku i zapobiega poceniu się dłoni.

Ogólnie materiał jest bardzo wytrzymały, zwłaszcza jego silikonowa część. Pozwoli to na korzystanie z Silikonowej Rękawicy Tupperware przez lata.

Wymiary Silikonowej Rękawicy Tupperware: 31cm x 18,5 cm

Silikonowa-Rękawica-Tupperware-TUPPERWARE-rękawica-z-silikonu-do-kuchni-kuchenna-rękawica-wytrzymała-długa-do-temperatury-220-stopni-celcjusza-informacje-tupperware-katalog

Silikonowa Rękawica Tupperware wymiary: 31cm x 18,5 cm – 129,90zł

O firmie Tupperware

TUPPERWARE-katalog-wiosna-lato-2018-katalog-produktów-Tupperware-gotowanie-akcesoria-kuchenne-gadżety-do-kuchni-najnowszy-katalog-tupperwareTupperware Brands Corporation, działając poprzez sieć niezależnej sprzedaży bezpośredniej  obejmującą 3,1 miliona osób, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży innowacyjnych produktów premium różnorodnych marek za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej. Marki i kategorie produktów obejmują skoncentrowane na designie rozwiązania do kuchni i domu w zakresie przygotowania, przechowywania i podawania potraw oferowane przez markę Tupperware oraz artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne, oferowane przez marki Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

3 komentarzy do "Silikonowa Rękawica Tupperware"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Kasia
Gość
Kasia
28 marca 2018 14:56

Wygląda super!

Madzik
Gość
Madzik
6 kwietnia 2018 20:19

Idealne kolory! Widzę ją już w swojej wymarzonej kuchni :-)

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: