Kropelki wysuszające lakier Essie quick- e

Hybrydy na paznokciach noszę sporadyczne, dlatego wysuszacz lakierów do paznokci to mój must have.

Ostatnio – zamiast mojego ulubionego – ESSIE Good to Go – którego używam od lat (Mój HIT: Lakier nawierzchniowy Essie Good To Go) skusiłam się na coś innego – ESSIE Quick – E Drying drops – wysuszacz lakieru do paznokci w kroplach.

ESSIE-QUICK-E-DRYING-DROPS-kropelki-przyspieszające-wysychanie-lakieru-do-paznokci-essie-zamiennik-essie-good-to-go-manicure-JulioBlog.pl-blog-Julii-paznokcie-preparat-wysuszający

Essie Quick-E – kropelki wysuszające lakier do paznokci (13,5ml/ok.55zł) SALON PERFORMANCE

ESSIE Quick – E Drying drops – Kropelki przyspieszające wysychanie lakieru. Wystarczy nanieść 1-2 kropelki na świeżo pomalowane paznokcie by już po chwili cieszyć się pięknym manicurem w znacznie krótszym czasie. Produkt bardzo dobrze sprawdza się zarówno na naturalnych jak i na sztucznych paznokciach. Chroni przed odpryskiwaniem lakieru. Pojemność: 13,5 ml

przyspiesza-wysychanie-lakieru-do-paznokci-essie-zamiennik-manicure-nie-hybrydowy-klasyczny-tradycyjny-JulioBlog.pl-blog-Julii-paznokcie-preparat-połysk-większa-trwałość-lakierów

Essie Quick-E – kropelki wysuszające lakier do paznokci SALON PERFORMANCE

Muszę przyznać, że kropelki wysuszające lakier to bardzo wygodne rozwiązanie! Opakowanie to miniaturowa pipeta, za pomocą której łatwo jest nanieść na jeszcze wilgotne paznokcie 1 lub 2 kropelki wysuszacza. Produkt łatwo rozlewa się na paznokciu bardzo przyspieszając wysychanie.

Jeśli chodzi o efekt, to jest on równie błyskawiczny co przy Essie Good to GO! A może nawet lepszy… Nie ma ryzyka, że świeżo nałożony lakier się odkształci, bo nie dotyka się go pędzelkiem. Paznokcie są suche i „bezpieczne” po ok. 30 sekundach, więc jak dla mnie jest WOW!

Poza tym kropelki ESSIE nadają połysk i zabezpieczają manicure przed odpryskiwaniem. 

przyspiesza-wysychanie-lakieru-do-paznokci-essie-zamiennik-essie-good-to-go-manicure-JulioBlog.pl-blog-Julii-paznokcie-preparat-wysuszający-ESSIE-QUICK-E-DRYING-DROPS-połysk

Essie Quick-E – kropelki wysuszające lakier do paznokci SALON PERFORMANCE

Preparat Essie Quick-E ma niemal neutralny zapach, co jest jego kolejną zaletą. Nie zauważyłam również aby zmieniał odcień lakierów do paznokci (co czasem mi się zdarzało przy innych wysuszaczach).

Jeśli miałabym porównać Essie Quick – E do jeszcze innego produktu przyspieszającego wysychanie  od Essie, to – oprócz Good to Go! – byłaby to Oliwka zabezpieczająca lakier Essie Instant Dry Oil. Dość dawno pisałam o niej tutaj: Essie Good To Go! VS Olejek ESSIE Instant Dry Oil.

Kropelki Essie QUICK – E mają przyjemną, nieco olejkową konsystencję. Działają jednak o wiele szybciej i skuteczniej niż oliwka Essie a przy tym nie kleją się. Wg mnie Essie Quick-e to połączenie najlepszych cech preparatów przyspieszających wysychanie lakierów do paznokci i chroniących przed odpryskiwaniem.

kropelki-przyspieszające-wysychanie-lakieru-do-paznokci-essie-zamiennik-essie-good-to-go-manicure-JulioBlog.pl-blog-Julii-paznokcie-preparat-wysuszający-ESSIE-QUICK-E-DRYING-DROPS

Kropelki przyspieszające wysychanie lakieru Essie Quick-E SALON PERFORMANCE

Podsumowując:

Kropelki wysuszające lakier Essie Quick – E to świetny produkt, jeśli jesteście zwolenniczkami klasycznego manicure. Wysusza lakier w niecałą minutę, przedłuża jego trwałość i nadaje blask. Poza tym nie ma nieprzyjemnego zapachu jak większość wysuczaczy lakierów do paznokci ani kleistej konsystencji oliwki.

Produkt Essie Quick – E pochodzi teoretycznie z profesjonalnej serii Essie PROFESSIONAL APPLICATION, która zmieniła nazwę na SALON PERFORMANCE i teoretycznie kosztuje ok 55zł za 13,5ml. W praktyce możecie kupić go w sieci za ok. 20zł. Dlatego tym bardziej polecam 😉

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

12 komentarzy do "Kropelki wysuszające lakier Essie quick- e"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Sandra
Gość
Sandra
28 kwietnia 2018 21:24

U mnie tylko hybrydy

Ania
Gość
Ania
29 kwietnia 2018 10:37

U mnie to samo. Od 3 lat tylko i wyłącznie hybrydy

Sandra
Gość
Sandra
29 kwietnia 2018 16:39

Hybrydy najlepsze :-)

Iwona
Gość
Iwona
28 kwietnia 2018 23:26

A ja przestałam malować paznokcie i póki co dobrze mi z tym 😉 Jak mój odwyk się skończy to sięgnę po taki preparat. Póki co u mnie wersja sute.

Kaśka
Gość
Kaśka
29 kwietnia 2018 20:22

Nie używam wysyszacza bo noszę hybrydy. Ale fajne zdjęcia :-)

Zuza
Gość
Zuza
3 maja 2018 21:22

Też uwielbiam essie a ten wysuszacz świetny jest!

Madzik
Gość
Madzik
5 maja 2018 20:27

Ja zaprzestałam używać na pewien czas hybrydy. Miałam uczulenie na Semilac :( Teraz powoli wracam do hybryd. Póki co używam Indigo i na razie nic mi się nie dzieje. Jak będę musiała to zacznę znowu używać normalne lakiery ale wolałabym nie bo hybrydy to mega wygoda.

Ola
Gość
Ola
24 maja 2018 20:45

Kiedyś bardzo lubiłam essie. Teraz używam hybrydy. Najchętniej Shellac i Semilac. Raz na rok robię sobie przerwę od hybryd na jeden pełny miesiąc. Wtedy wracam do eesie. Mają najlepszą trwałość z wszystkich które testowałam. Pozdrawiam.

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: