Essie Millionails – odżywka wzmacniająca paznokcie – jak działa?

baza_sensitive_essie

Baza pod lakier Sensitivity Base Coat Essie

Ostatnio zużyłam swoją ulubioną Bazę pod lakier Sensitivity Base Coat Essie ale mimo że bardzo ją lubię (Recenzja w poście pt: Ulubiona baza pod lakier Essie) – potrzebowałam małej odmiany.

Dlatego zamiast kolejnej buteleczki Sensitivity Base Coat Essie kupiłam sobie wzmacniającą bazo – odżywkę do paznokci – Essie Millionails. W prawdzie jest to typowy produkt mający za zadanie wzmocnić płytkę paznokcia, jednak ja kupiłam go  z myślą o używaniu  jako lakier podkładowy

Baza Essie Millionails kosztuje ok 35zł za standardową esiakową buteleczkę 13,5ml i ja kupiłam ją na allegro jako produkt tzw. profesjonalny z wąskim i elastycznym pędzelkiem, który tak lubię u Essie. Wydaje mi się, że widziała Essie Millionails w Hebe w podobnej cenie, jedyna różnica to szeroki pędzelek. Na prawdę nie wierzę w to że Essie produkuje różne odmiany tej odżywki dla salonów i do masowej sprzedaży. I mimo że Essie Millionails w salonie i masowej sprzedaży, wersja europejska, amerykańska, stare i nowe opakowaniem się różnią sądzę ze to produkt jest raczej ten sam :)

Odżywka wzmacniająca paznokcie Essie Millionails to baza i odżywka w jednym, powstała po to, by wzmacniać kruche i podatne na uszkodzenia paznokcie. Jego odżywczo-wzmacniająca formuła składa się z mieszanki jedwabiu i żelaza - idealnego połączenia dla uzyskania twardych i mocnych paznokci. Pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach. Dodatkowa ochrona płytki dzięki nylonowym włóknom. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci.  Essie Millionails to skuteczna wzmacniająca baza do paznokci zawiera miliony wzmacniających molekuł, żelazo i nylon dodatkowo chronią płytkę przed zniszczenim, tworzy płaszcz ochronny na płytce paznokcia, chroni przed łamaniem i rozdwajaniem, nawilża i odżywia

Odżywka wzmacniająca paznokcie Essie Millionails to baza i odżywka w jednym, powstała po to, by wzmacniać kruche i podatne na uszkodzenia paznokcie. Jego odżywczo-wzmacniająca formuła składa się z mieszanki jedwabiu i żelaza – idealnego połączenia dla uzyskania twardych i mocnych paznokci. Pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach. Dodatkowa ochrona płytki dzięki nylonowym włóknom. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci.
Essie Millionails to skuteczna wzmacniająca baza do paznokci zawiera miliony wzmacniających molekuł, żelazo i nylon dodatkowo chronią płytkę przed zniszczenim, tworzy płaszcz ochronny na płytce paznokcia, chroni przed łamaniem i rozdwajaniem, nawilża i odżywia

Sposób użycia Essie Millionails wg Essie:

Nakładać jedna warstwę bazy w odstępach co drugi dzień przez 90 dni. Po każdym upływie 7 dni zmyć warstwy i rozpocząć nakładanie odżywki od nowa.

essie_baza_odzywka_do_paznokci_millionails_strong_julioblog.pl_opinia_recenzja

Essie Millionails – odżywka wzmacniająca paznokcie

Wypróbowałam ten sposób, ale muszę przyznać że niespecjalnie się sprawdza, ponieważ już po trzech, czterech dniach Essie Millionails odpryskuje z płytki, paznokcia. Poza tym – mimo że baza trochę kryje i tak nie lubię mlecznego efektu jaki daje na paznokciach, wolę nosić jakiś kolor, ale oczywiście Wam może się podobać :)

Za to jako baza sprawdza się idealnie!

  • zabezpiecza płytkę przed odbarwieniem – jak każda baza :)
  • przedłuża żywotność lakieru – manicure na Essie Millionails wytrzymuje spokojnie przez tydzień tylko ze startymi końcówkami
  • ułatwia aplikację lakieru, ponieważ tworzy na paznokciu gładką taflę
  • błyskawicznie wysycha
  • nie śmierdzi i nie wysusza skórek
  • nadaje minimalny mleczny odcień paznokciom, co dla mnie stanowi zaletę przy słabo kryjących kolorach Essie jak np: Essie pink-a-boo, który – z założenia – jest przejrzysty.
  • stosowana na dłuższą metę wyraźnie wzmacnia paznokcie. Co to jest dłuższa meta? Mam ją dwa miesiące i używam ok. co tydzień jako bazę pod manicure. Wyraźnie widzę, że pazurki są twardsze i dawno nie zdarzyło mi się złamanie :)

Podsumowując:

Essie Millionails to znakomita baza pod lakier (lakier nawierzchniowy), który wzmacnia plytkę. Jednak jako odżywka, czy nawet kuracja super regenerująca nie sprawdził się u mnie kompletnie.

Mimo to uważam, że jesli potrzebujecie bazy która dodatkowo ochroni i umocni płytkę a do tego przedłuży trwałość manicure to Essie Millionails, będzie idealnym wyborem! Polecam.

Odżywka wzmacniająca paznokcie Essie Millionails to baza i odżywka w jednym, powstała po to, by wzmacniać kruche i podatne na uszkodzenia paznokcie.
Jego odżywczo-wzmacniająca formuła składa się z mieszanki jedwabiu i żelaza – idealnego połączenia dla uzyskania twardych i mocnych paznokci. Pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach. Dodatkowa ochrona płytki dzięki nylonowym włóknom. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci.

Essie Millionails to skuteczna wzmacniająca baza do paznokci zawiera miliony wzmacniających molekuł, żelazo i nylon dodatkowo chronią płytkę przed zniszczenim, tworzy płaszcz ochronny na płytce paznokcia, chroni przed łamaniem i rozdwajaniem, nawilża i odżywia

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie ma znaczenie! Zapraszam do dyskusji w komentarzach

5 komentarzy do "Essie Millionails – odżywka wzmacniająca paznokcie – jak działa?"

Powiadom o
avatar

Sortuj komentarze::   od najnowszych | od najstarszych
trackback

[…] Paris. Essie Millionails to bardzo fajny produkt, którego recenzję pisałam tutaj: Essie Millionails – odżywka wzmacniająca paznokcie – jak działa?. Potrzebowałam jednak małej odmiany, a na Rossmanowskiej półce rzuciła mi się własnie w […]

trackback

[…] warstwy lakieru Nicole by O.P.I My Empire… My Rules nałożyłam na bazę Essie – Essie Millionails i utrwaliłam top coatem  Essie good to go. Do tego dodałam oliwkę Essie Smooth Trick […]

trackback

[…] na której w ogóle lakiery Essie trzymają się świetnie (moja recenzja bazy jest tutaj: Essie Millionails – odżywka wzmacniająca paznokcie – jak działa?), oraz z top catem essie good to […]

niki
Gość
niki
25 wrzesień 2015 23:07

Witam 😉 muszę przyznać,że dzięki tej odżywce moje paznokcie znowu odżyły po robieniu na nich różnych eksperymentów typu żele i hybrydy,które zniszczyły mi mega paznokcie . Najlepiej sprawdziła się właśnie ta odżywka! polecam ją wszystkim !

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: