Brafitting wg Kris Line

W aktualnym numerze Cosmopolitan (listopad 2014 numer 11 (210)2014) zwróciłam uwagę na ciekawy artykuł dotyczący brafittingu. Dla niezorientowanych – brafitting, to profesjonalny dobór biustonosza, o czym pisałam już jakiś czas temu w poście: Brafitting – po co to komu?

Generalnie buty czy ubrania też trzeba sobie wybierać i nie powstaje w tym zakresie cała marketingowa gałąź – shoefitting :)

Mimo wszystko jednak prawidłowy dobór biustonosza jest rzeczą istotną, a porady w tym artykule, będącym jednocześnie reklamą marki Kris Line (której nigdy niczego jeszcze nie miałam) są bardzo rozsądne. W rezultacie zrobiłam zdjęcie artykułu i  wydają mi się że warto go opublikować. Zobaczcie!

Akcja Bielizna. Brafitting według Kris Line.
Dobry jakościowo i dopasowany biustonosz to gwarancja nie tylko pięknego wyglądu, ale także komfortu i … zdrowia. Dlatego marka Kris Line stawia na brafitting, czyli sztukę właściwego doboru biustonosza.

julioblog.pl_skan_artykulu_cosmopolitan_brafitting_wedlug_kris_line_porady_jak_dobrac_stanik_biustonosz_listopad_2014

Cosmopolitan (listopad 2014 numer 11 (210)2014). Akcja Bielizna. Brafitting według Kris Line. Dobry jakościowo i dopasowany biustonosz to gwarancja nie tylko pięknego wyglądu, ale także komfortu i … zdrowia. Dlatego marka Kris Line stawia na brafitting, czyli sztukę właściwego doboru biustonosza.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

Rozpocznij dyskusję

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: