Konkurs Blog Roku 2014

Dziś ruszyła 10 edycja konkursu Blog Roku. Ponieważ pisząc przez 6 miesięcy zgromadziłam sporą liczbę czytelników, postanowiłam wystartować w tej akcji :) Udział w konkursie sprowadza się do zgłoszenia bloga, a potem już wszystko przebiega własnymi torami (bo nie będę Was zachęcać żebyście na mnie głosowali).

Ponieważ jednak na stronie konkursu Blog Roku jest napisane:

POINFORMUJ SWOICH CZYTELNIKÓW, ŻE BIERZESZ UDZIAŁ W KONKURSIE! POBIERZ OBRAZEK ZE SWOJEJ KATEGORII TEMATYCZNEJ I WYKORZYSTAJ GO NA BLOGU, PROFILU NA FACEBOOKU I TWITTERZE ORAZ W MAILU.

muszę tak zrobić. I niniejszym, o tym doniosłym fakcie Was informuję :)

blog roku 2014 konkurs julioblog.pl mój blog bierze udział w konkursie na bloga roku 2014 w kategorii lifestyle

JULIOblog.pl bierze udział w konkursie BLOG ROKU 2014 w kategorii LIFESTYLE.

Myślcie o mnie pozytywnie, wysyłajcie dobrą energię, a kto wie, co się wydarzy… Może nawet nie będę na ostatnim miejscu :)

JULIOblog.pl jest zgłoszony w konkursie BLOG ROKU 2014 w kategorii LIFESTYLE. Już obawiałam się, że nie będzie takiej kategorii, bo jak pisał Tomek Tomczyk – w Polsce taka kategoria prawie nie istnieje. A tu się okazuje, że istnieje i ma się całkiem dobrze.

LIFESTYLE

Na swoim blogu nie ograniczasz się do jednej tematyki, a umiejętnie żonglując różnymi zagadnieniami, opisujesz swój styl życia? Dzielisz się poradami z zakresu mody, pielęgnacji zdrowia i urody, polecasz książki i filmy, pokazujesz jak z pomysłem urządzić mieszkanie i zdradzasz sprawdzone przepisy na popisowe dania? A może opisujesz swoje życie na emigracji, racząc czytelników notkami o kulturze, kulinariach i innych ciekawych tematach dotyczących kraju, w którym mieszkasz? Dołącz do tej kategorii.

Tak, to zdecydowanie o JULIOblog.pl.

Co jednocześnie jest fajne i straszne? Zgłoszenia do konkursu BLOG ROKU 2014 przyjmowane są dopiero od kilku godzin, a tylko w kategorii LIFESTYLE jest już 50 blogów. Jest to fajne, bo blogosfera tętni życiem i jest coraz bardziej opiniotwórcza. Ale też straszne, dlatego że… jest tak duża konkurencja! :)

julioblog.pl biorę udział w konkursie blog roku 2014

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

Rozpocznij dyskusję

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: