Styczniowe statystyki Julioblog.pl i drugie miejsce w STAT24

Dziś pierwszy dzień lutego 2015, więc jest to doskonały moment na to, aby pokazać statystyki za styczeń 2015. A właściwie to się nimi pochwalić :)

julioblog.pl-julia-blog-julii-statystyki-oglądalności-za-styczeń-2015-użytkownicy-na-dzień-to-1000-osób-01.2015

statystyki JULIOblog.pl. Liczbaużytkowników grudzień i styczeń 2015

Jak widać, liczba osób odwiedzających JULIOblog.pl stale rośnie z czego oczywiście bardzo się cieszę :) W styczniu 2015 roku odwiedziło mnie łącznie aż 26 890 Osób – czyli jak na bloga w ogóle – mega duża ilość! W stosunku do grudnia 2014 roku jest to wzrost o prawie 10 tysięcy. I nie są to Czytelnicy, który wpadli tyko na chwilę. Ze statystyk STAT24 wiem, że spędzacie na JULIOblogu całkiem dużo czasu. Cieszę się, że nie tylko czytacie, ale również komentujecie wpisy i wywiązują się coraz częściej dyskusje, oraz przekazujecie sobie różne informacje, a nawet porady. To powód mojej dużej satysfakcji!

Na powyższym zdjęciu przedstawiam tylko obrazową liczbę osób, która czytała mojego bloga każdego dnia, ale ze statystyk STAT24 do których JULIOblog jest podłączony wiem znacznie więcej :) Np: to że, czytają mnie głównie osoby z  dużych polskich miast.

Na koniec mały dowód na to jak wielu mam Czytelników :) W Rankingu stron internetowych stat24 w kategorii BLOGI do której przypisane jest ponad 4 300 najróżniejszych blogów mój blog – JULIOblog.pl jest na drugim miejscu! Wybaczcie że tak się chwalę, ale uważam to za MEGA sukces :)

Co więcej, w całej kategorii strony prywatnych, do których przypisanych jest jeszcze więcej – bo aż prawie 29 000 różnych stron – mój JULIOblog.pl jest na trzecim miejscu! Z resztą każdej chwili można sprawdzić ten ranking: http://www.stat24.com/Ranking/pl/13,Stronyprywatne/187,Blogi/1

julioblog.pl-ranking-stat24-kategoria-blogi-blog-julii-jest-na-drugim-miejscu

W Rankingu stron internetowych stat24 w kategorii BLOGI do której przypisane jest ponad 4 300 najróżniejszych blogów mój blog – JULIOblog.pl jest na drugim miejscu!

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

5 komentarzy do "Styczniowe statystyki Julioblog.pl i drugie miejsce w STAT24"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
bereniq
Gość
bereniq
1 lutego 2015 22:25

Ooo dobrze wiedzieć :) Gratuluję :)

Joanna Nowak
Gość
1 lutego 2015 22:46

Gratuluję kochana! Bardzo się starasz i to drugie miejsce w kategorii blogów STAT24 jest w pełni zasłużone! :) Czekamy na pierwsze!

ula
Gość
ula
2 lutego 2015 17:22

Wow! gratki :)

trackback

[…] w której jest dobrze ponad cztery tysiące blogów – to tak samo jak w styczniu 2015 (Styczniowe statystyki Julioblog.pl i drugie miejsce w STAT24) utrzymałam drugie miejsce. Ranking stron można na bieżąco sprawdzać […]

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: