McFLURRY® MARS® w McDonald’s

Już jakiś czas miałam ochotę zjeść deser McFLURRY® MARS® w McDonald’s, więc wczoraj się skusiłam. Czy było warto?

McFLURRY® MARS® MCdONALDS

McFLURRY® MARS®

Lody McFLURRY® MARS® to zmiksowana klasyczna baza śmietankowych  lodów z  McDonald’s z batonikiem MARS®. Powinno być karmelowo i czekoladowo. Jak było? Za słodko!

Osoba z którą byłam w McDonald’s zamówiła ICED FRAPPÉS KARMEL którą ja też już kiedyś piłam. Wierzcie mi, że kawa z bitą śmietaną i sosem karmelowym jest sporo dosłodzona i moim zdaniem to bardzo słodka kawa, ale w porównaniu z McFLURRY® MARS® wydawała się gorzka! Zatem McFLURRY® MARS® jest tak słodkie! Nawet dla mnie – łasucha – jest to stanowczo zbyt wiele.

ICED FRAPPÉS KARMEL McDonald

ICED FRAPPÉS KARMEL w McDonald’s

Oprócz miksu lodów z karmelem  w McFLURRY® MARS® są jeszcze dziwaczne czekoladowe kulki. Jest ich tak dużo, że właściwie każda łyżeczka McFLURRY® to konieczność żucia tej kulki, która jest dziwnie gumiasta…

Domyślacie się pewnie, że prawie żaden deser nie wygląda w McDonald’s jak na zdjęciu, ale gdybym wiedziała, że dostanę taką mamałygę, to w ogóle bym tego nie zamawiała. Znam bardziej apetyczne rzeczy za 6.90zł.

julioblog.pl-mcdonalds-lody-deser-lodowy-mcflurry-mars-2015

McFLURRY® MARS® w McDonald’s

Podsumowując: McFLURRY® MARS® w McDonald’s kompletnie mi nie smakowało :( Jestem ciekawa czy trafiłam na jakąś felerną wersję, czy po prostu taki był przepis… Jeśli tak to moim zdaniem lekka przesada. Po zjedzeniu tego całego McFLURRY® MARS® w ogóle straciłam ochotę na lody w McDonald’sie.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

7 komentarzy do "McFLURRY® MARS® w McDonald’s"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Joanna Nowak
Gość
7 czerwca 2015 12:01

Też jadłam już jakiś czas temu i się zgadzam że jest za słodkie. W połowie czułam jakbym zjadła kilo cukru i przyznaje że resztę wyrzuciłam.

Figura
Gość
Figura
9 czerwca 2015 14:09

Dla mnie McDonald to szczyt niezdrowego jedzenia ale akurat lody to pewien wyjątek i moja mała słabostka 😉 Limitowane desery kawowe i McFLURRY to mój musthave każdego lata i przynajmniej raz muszę wszystkiego spróbować. Akurat to McFLURRY średnio mi smakowało ale ten drugi deser Mars jak najbardziej mniam 😀

Angel
Gość
Angel
9 lipca 2015 18:21

Te lody są bardzo dobre, ba co ja mówię, pyszne! Ale z tego co wiem, to można je sobie przygotować samemu w domu, więc po co przepłacać?

Xavier
Gość
Xavier
24 lipca 2015 20:29

Też uważam, że ten deser jest za słodki. Ale czego można było się spodziewać po deseru w mcdonalda z marsem ;p Co do kulek w nim, jak dla mnie są spoko :) Ale mimo to tyle cukru jest w nim że aż mnie mdliło jak jadłem, Chociaż np. moja dziewczyna go uwielbia.

Anarki
Gość
Anarki
4 września 2015 21:11

Próbowałem McFlurry z marsem,lionem i KitKatem.Rzeczywiście wszystkie są zdecydowanie zbyt słodkie

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: