Sierpniowe statystyki JulioBloga

Nic nie daje takiej satysfakcji jak pozytywne rezultaty własnych działań, a w aspekcie JulioBloga jest to wyraźnie widoczne :) Dzisiaj kilka słów o statystykach mojej strony za sierpień 2015.

W sierpniu odwiedziło mnie rekordowo dużo osób, ponieważ aż ponad 56 000 użytkowników (dokładnie to 56 723 osoby). Czytając moje wpisy, oraz dodając komentarze wygenerowaliście w sumie grubo ponad 100 000 odsłon. Jest to najlepszy wynik od początku działania JulioBloga czyli maja 2014 roku.

julioblog.pl-blog-julii-statystyki-sierpień-2015-ponad-100-tysięcy-odsłon-ponad-50-tysięcy-użytkowników-50-000-uu-100-000-oglądalność

www.JulioBlog.pl – strona główna

Nie obyło się w prawdzie bez problemów technicznych i przez prawie 1 dzień strona przez aktualizację Word Pressa zupełnie nie działała, ale na szczęście udało się to naprawić. Uff! Wprowadziłam też kilka kosmetycznych zmian takich jak np: wyszukiwarka na stronie głównej – abyście mieli łatwiejszy dostęp do treści, oraz dłuższą listę komentarzy na stronie głównej. Dzięki temu od razu po wejściu na stronę możecie sprawdzić co dzieje się w dyskusjach, które w ostatnim czasie stały się bardzo inspirujące!

Na zakończenie tego krótkiego podsumowania sierpnia 2015 bardzo Wam dziękuję i oczywiście nadal do siebie zapraszam :) Tematów do pisania raczej mi nie brakuje, posty pojawiają się kilka razy w tygodniu, a Wasz udział w kreowaniu JulioBloga jest nieoceniony!

Jeśli macie pytania, czy sugestie zawsze możecie się ze mną kontaktować przez formularz JulioBlog.pl, a także pisać komentarze na które – ze względu na bardzo liczna wiadomości mailowe – odpowiadam najszybciej.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

11 komentarzy do "Sierpniowe statystyki JulioBloga"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Emilia84
Gość
Emilia84
2 wrzesień 2015 16:50

Gratulacje Julia :) Lubię Twojego bloga bo fajnie się czyta i robisz ładne zdjęcia. Oby tak dalej!

Anarki
Gość
Anarki
2 wrzesień 2015 22:40

Świetny wynik,szczególnie że prowadzenie i wypromowanie własnego bloga nie jest już tak proste jak kiedyś.Serdeczne gratulacje 😀

Figura
Gość
Figura
3 wrzesień 2015 13:19

Gratuluję kochana. Ostatnio mało komentuję ale codziennie do Ciebie zaglądam :)

Joanna Nowak
Gość
3 wrzesień 2015 19:15

GRATULACJE!!!

zol
Gość
zol
16 wrzesień 2015 23:29

O mamuniu 56 tysięcy ludzi to chyba bardzo sporo! Dziś pierwszy raz przyszłam do Ciebie i Twój blog bardzo mi się podoba! Im więcej czytam tym bardziej. Życzę powodzenia :)

trackback

[…] świetny wynik, i wzrost nawet w stosunku do sierpnia 2015 z którego byłam tak dumna (Sierpniowe statystyki JulioBloga). Cieszę się, że ze mną […]

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: