Szczoteczka do zębów ISSA™ Foreo – co o niej sądzę?

Mało jest rzeczy, które zachwycają mnie od pierwszego zastosowania. Jednak zdecydowanie należy do nich soniczna szczoteczka do zębów ISSA™ Foreo.

Nad zakupem nowej szczoteczki do zębów zastanawiałam się już od kilku miesięcy. Moja szczoteczka Braun Oral-B Vitality 3D White ma już swoje lata. Akumulator prawie nie działa, więc muszę non stop ją ładować. Poza tym miałam wrażenie, że szczoteczka jest za ostra dla dziąseł, no i cena około 20zł za oryginalną końcówkę Braun Oral-B, którą trzeba wymieniać co 3 miesiące wygenerowała na przestrzeni lat całkiem spore koszty. Zwłaszcza, że miałam poczucie zużytej końcówki już po 2 miesiącach i w praktyce wymieniałam je częściej.

Dlatego chciałam mieć nową szczoteczkę do zębów, która byłaby lepsza od Oral-B Braun. Której nie trzeba będzie non stop ładować i dokupować nowych końcówek. Szczoteczki, która będzie nowoczesna.

I tak, weszłam w posiadanie sonicznej szczoteczki do zębów ISSA™ Foreo :)

julioblog.pl-blog-julii-szczoteczka-do-zębów-elektryczna-soniczna-szczotka-do-higieny-jamy-ustnej-do-mycia-zębów-FOREO-ISSA-opinia-recenzja-silikonowa-issa-foreo-pudełko-nowe-opakowanie

FOREO ISSA™ – soniczna silikonowa szczoteczka do zębów w kolorze ISSA™ Cobalt Blue jeszcze w pudełku.

ISSA™ to soniczna, silikonowa szczoteczka do zębów szwedzkiej marki FOREO. Tej samej, która opracowała szczoteczkę do twarzy LUNA™której używam codziennie już prawie od roku. Dodam, że szczoteczkę do twarzy po prostu uwielbiam i tylko raz ją ładowałam. Dalej działa i wygląda jak nowa! Dlatego mam pełne zaufanie do firmy Foreo.

Szczoteczkę ISSA™ również wystarczy ładować rzadko, bo…  raz na pół roku. Jest wykonana z silikonu, materiały higienicznego i na tyle trwałego, że główkę szczoteczki ISSA™ wystarczy wymieniać raz w roku. Przyznacie chyba, że to zdecydowana przewaga nad koniecznością ciągłego ładowania i dokupowania końcówek jak w tradycyjnych szczoteczkach.

Oprócz obsługi szczoteczki najbardziej liczy się jednak działanie. Kwestia rzadkiego ładowania i wymiany główki nie była dla oczywiście decydująca.

Przede wszystkim przemówiła do mnie nietypowa konstrukcja szczoteczki, której końcówka nie jest wykonana z włosia a z silikonu. O tym jak delikatnie, a jednocześnie skutecznie mogą oczyszczać silikonowe wypustki przekonałam się przy szczoteczce do twarzy LUNA™.  Działanie ISSA™ oparte jest na podobnej zasadzie i moim zdaniem po prostu rewelacyjne!

julioblog.pl-blog-julii-szczoteczka-do-zębów-elektryczna-soniczna-szczotka--FOREO-ISSA-informacje-opis-działanie-funkcje-cena-opakowanie-białe-zęby-zdrowa-jama-ustna-uśmiech

FOREO ISSA™ – soniczna szczoteczka do zębów. Informacje na etykietce opakowania w języku polskim. Szczoteczki ISSA™ można kupić w Polsce w perfumeriach Douglas.

Zanim napiszę Wam, dlaczego FOREO ISSA™ sprawdza się u mnie tak dobrze – kilka informacji technicznych. Soniczna szczoteczka ISSA™ Foreo:

 • jest wykonana z hypoalergicznego i higienicznego silikonu,
 • wystarczy ładować ją raz na pół roku
 • nie trzeba wymieniać końcówek przez cały rok
 • wytwarza 11000 pulsacji na minutę,
 • posiada zintegrowany timer, który co 30 sekund daje znać, że trzeba przejść do kolejnej części jamy ustnej,
 • ma 8 ustawień intensywności pulsacji i funkcję Memory, która pozwala zapamiętać preferowane ustawienia
 • nie tylko myje zęby, ale również dziąsła i język
 • można jej używać przy problemach z dziąsłami, oraz przy noszeniu implantów
 • posiada automatyczną funkcja zabezpieczającą przed rozładowaniem – wyłącza się po 3 minutach, jeśli przypadkowo włączyłaby się np: w walizce podczas podróży
 • jest wygodna i dobrze leży w dłoni
julioblog.pl-blog-julii-szczoteczka-do-zębów-elektryczna-soniczna-szczotka--FOREO-ISSA-issa-foreo-cobalt-blue-niebieska-granatowa-issa-cobalt-blue-nowa

FOREO ISSA™ – soniczna szczoteczka do zębów.

Szczoteczkę FOREO ISSA™ mam w pięknym kolorze Cobalt Blue. Do wyboru jest jeszcze czarna, lawendowa i miętowa, ale mnie najbardziej spodobała się właśnie ta kobaltowa. Wymienne końcówki ISSA™ Brush Head dostępne są również w tych kolorach, no ale nikt nie zabroni Wam przecież miksowania :) Główka, którą trzeba wymienić raz na rok kosztuje w Douglasie 79,90zł.

W opakowaniu oprócz szczoteczki ISSA™ znajduje się ładowarka, instrukcja obsługi, karta autentyczności szczoteczki z unikalnym numerem seryjnym (FOREO AUTHENTICITY CARD), oraz ładne podróżne etui.

Szczoteczka kosztuje w perfumeriach Douglas 719zł. Warto też dodać, że ISSA™ jest objęta 2-letnią ograniczoną gwarancją, oraz 10-letnią gwarancją jakości, więc jest to inwestycja w zdrowie jamy ustnej na lata.

julioblog.pl-blog-julii-szczoteczka-do-zębów-elektryczna-soniczna-FOREO-ISSA-issa-foreo-ładowarka-USB-instrukcja-obsługi-karta-autentyczności-podróżne-etui-opinia-recenzja-julia-blog

FOREO ISSA™ – soniczna szczoteczka do zębów. ISSA™ Cobalt Blue, ładowarka USB, instrukcja obsługi, karta autentyczności i podróżne etui.

Skoro znacie już wszelkie szczegóły formalne dotyczące szczoteczki ISSA™, to teraz pora powiedzieć Wam jak sprawdza się u mnie :)

PIERWSZE UŻYCIE ISSA™ FOREO

ISSA™ TO WIĘCEJ NIŻ ELEKTRYCZNA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW. TO KOMPLETNA HIGIENA JAMY USTNEJ.

Producent sugeruje, aby szczoteczkę ISSA™ używać tak samo jak zwykłej szczoteczki. Może wydawać się to oczywiste, ale odczucie było troszkę dziwne.

Nie wiedziałam czy mam przesuwać szczoteczkę po zębach jak zawsze, czy może przykładać ją kolejno do każdej partii zębów i czekać aż technologia SONIC PULSE zrobi swoje… Jednak już jedno użycie wystarczyło, aby przyzwyczaić się do nowego efektu, który różni się jednak od szczoteczki z włosiem. Ale… Na plus dla silikonowej ISSA™.

julioblog.pl-blog-julii-szczoteczki-foreo-issa-szczoteczka-do-zębów-ISSA-FOREO-cobalt-blue-lavender-issa-foreo-kobaltowa-issa-foreo-lawendowa-działanie-recenzja-opinia-prezentacja-blog

Szczoteczki FOREO ISSA™: ISSA™ Cobalt Blue i ISSA™ Lavender

MOJE WRAŻENIA PO KILKU TYGODNIACH UŻYWANIA 

Uczucie czystości i świeżości po umyciu zębów ISSA™ jest niesamowite. Jeśli miałabym wytłumaczyć Wam różnicę, to jest ona taka jak pomiędzy zwykłą szczoteczką manualną a elektryczną.

Na pewno nie bez znacznie jest też to, że szczoteczka ISSA ma timer, który co 30 sekundach daje znać, że trzeba przejść do następnego kwadrantu jamy ustnej. Cały proces mycia zębów trwa 2 minuty, a wierzcie mi że wcześniej nie używałam stopera. Zgaduję, że Wy też nie, więc ta funkcja jest bardzo pomocna :) Ja poświęcam jeszcze dodatkową minutę na wyczyszczenie wewnętrznej części policzków i języka. Po 3 minutach szczoteczka automatycznie się wyłącza, więc higiena jamy ustnej jest moim zdaniem zoptymalizowana :)

TECHNOLOGIA SONIC PULSE

ISSA™ wykorzystując technologię sonicznych pulsacji, usuwa przebarwienia, płytkę nazębną oraz zapobiega osiadaniu kamienia nazębnego i powstawaniu ubytków, wybielając zęby. Natomiast silikonowe włosie delikatnie masuje dziąsła i łagodnie czyści zęby, zapobiegając recesji dziąseł i chroniąc szkliwo.

Od razu przyzwyczaiłam się działania ISSA™ i mimo, że ma aż 8 ustawień prędkości pulsacji stosuję prawie od początku najwyższy poziom :) Szczoteczka wspaniale oczyszcza zęby i przestrzenie międzyzębowe. Wcześniej miałam problem, aby dotrzeć szczoteczką do siódemek i ósemek. Główka ISSY™ jest płaska, więc dociera do każdego zakamarka szczęki bez problemu!

BIAŁE I ZDROWE ZĘBY

Mam niestety problem z osadzaniem się kamienia nazębnego, ale odkąd używam ISSA™ widzę znaczną poprawę. Silikonowa szczoteczka oczyszcza zęby delikatniej, ale znacznie skuteczniej co z pewnością jest zdrowe. Poza tym mam wrażenie, że zęby są jakby gładsze i mam większe uczucie czystości. Nawet między jednym myciem a drugim.

DZIĄSŁA I JĘZYK

Podczas używania szczoteczki ISSA™ czuć, że masuje ona dziąsła, co pobudza cyrkulację krwi. Producent zapewnia, że ISSA™ można używać nawet przy problemach z dziąsłami. Moje doświadczenie to potwierdza, ponieważ mam odsłoniętą szyjkę. Jest oczywiście odpowiednio zabezpieczona przez dentystę, ale szczoteczka z włosiem nie była wystarczająco delikatna. ISSA™ jest! Jeśli macie ten problem co ja, a nawet paradontozę myślę, że dobrze się sprawdzi.

Mam też małą obsesję na punkcie mycia również wewnętrznej strony policzków, podniebienia i języka. ISSA™ nadaje się do tego znakomicie, ponieważ jest świetnie wyprofilowana i leciutko się wygina, co w połączeniu z pulsacją powoduje, że bez problemu można umyć nią dziąsła i język.

issa-tongue-cleaner-cobalt-blue FOREO końcówka do szczoteczki foreo issa czyszczenie języka 74.90zł

ISSA™ Tongue Cleaner – wymienna końcówka do sonicznej silikonowej szczoteczki FOREO ISSA™

W niedalekiej przyszłości planuję również dokupić końcówkę ISSA Tongue Cleaner przeznaczoną specjalnie do mycia języka (74,90zł na zdjęciu obok).

Jest również końcówka ISSA Hybrid Replacement Brush Head dla osób, które mają problemy z powstawaniem osadu (74,90zł). Być może w przyszłości również ją dokupię.

Na razie te dwie końcówki można kupić tylko na stronie Foreo i nie widziałam ich w Douglasie, ale sądzę że niedługo się pojawią.

KOMFORT UŻYWANIA

ISSA™  jest lekka i poręczna, więc świetnie leży w dłoni, a jej używanie jest po prostu wygodne. Do tego pracuje bardzo cicho  – znacznie ciszej niż klasyczne szczoteczki elektryczne. Zawsze zwracam uwagę na to, aby sprzęty pracowały najciszej jak to możliwe. Nie lubię hałasu na co dzień, więc jest dla mnie kolejna zaleta ISSY™.

Poza tym łatwo jest ją umyć. Jeśli do tej pory zaschnięte ślady pasty d działały Wam na nerwy, to teraz problem jest z głowy. Łatwo ją wypłukać pod bieżącą wodą lub pod prysznicem.

EKONOMIA I WYGODA

Szczoteczka ISSA™ kosztuje 719zł czyli nieco więcej niż inne szczoteczki elektryczne, ale moim zdaniem i tak wychodzi taniej i jest wygodniejsza.

Jak wspominałam, nie trzeba wymieniać w niej końcówek częściej niż raz w roku, a główki i tak nie są drogie. Poza tym kupowanie końcówek, to przecież zawracanie głowy, więc chyba lepiej myśleć o tym raz na rok niż częściej :)

Jeśli chodzi o ładowanie, to wystarczy podpiąć ISSĘ™ do ładowarki raz na pół roku. Nie tylko jest to oszczędność energii elektrycznej (mniejsze koszty dla Was no i oczywiście ekologia), ale też nie trzeba myśleć o braniu ładowarki w podróże. A jeśli już to wystarczy malutki kabelek USB, który podepniecie np: do laptopa.

julioblog.pl-blog-julii-szczoteczka-do-zębów-elektryczna-soniczna-FOREO-ISSA-issa-foreo-cobalt-blue-ładowarka-usb-ładowanie-jak-działa-recenzja-opinia-jula-blog

Soniczna szczoteczka FOREO ISSA™ Cobalt Blue podłączona do ładowarki. Przy codziennym używaniu wystarczy ładować szczoteczkę raz na pół roku.

Jeśli więc zapytacie mnie, czy warto kupić szczoteczkę soniczną ISSA™ FOREO, to bez wahania odpowiem: TAK!

Zdecydowanie Wam polecam, ponieważ jest to inwestycja w zdrowe zęby na wiele lat i jestem z niej bardzo zadowolona!

Po najlepszą ofertę cenową na szczoteczkę Issa Foreo zerknijcie tutaj: Foreo foreo issa Hybrid F7276 i tutaj: Foreo ISSA

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

87 komentarzy do "Szczoteczka do zębów ISSA™ Foreo – co o niej sądzę?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Girl In The City
Gość
Girl In The City
21 października 2015 12:07

Wygląda kosmicznie. Bardzo mnie zaciekawiłaś!

Pola
Gość
Pola
21 października 2015 12:45

WOW! To ja już wiem co w tym roku chcę od Gwiazdora 😀

Adrianna
Gość
Adrianna
21 października 2015 13:36

Zainteresowałaś mnie tą recenzją. Planowałam kupić szczoteczkę Philips Sonicare ale teraz to się muszę zastanowić. Ta wygląda znacznie ciekawiej. Nie wiedziałam nawet że sprzedają takie rzeczy w Douglasie. Muszę tam zajść i przyjrzeć jej się z bliska :)

Ala91
Gość
Ala91
21 października 2015 14:21

Wchodzę patrzę „a cóż to Julia pokazuje”. Nie wiedziałam że to szczoteczka do zębów. Z czymś innym mi się kojarzy :p
Ja do takich wynalazków nie mogę się przekonać. Używam zwykłej szczoteczki i daję radę. Jak będzie dalej zobaczymy :)

Aparatka
Gość
Aparatka
21 października 2015 14:55

Mam pytanie Julia. Może mi doradzisz :) Noszę aparat i mam problemy z doczyszczaniem zębów. Wiadomo że czyszczę płuczę i nitkuję ale to wciąż nie jest to. Sądzisz że ta szczoteczka będzie się nadawać? Nie wiem czy można ją używać nosząc stały aparat. Będę wdzięczna za pomoc.

Aparatka
Gość
Aparatka
2 listopada 2015 22:45

Pięknie Ci dziękuję Julia za taką wyczerpującą odpowiedź. Nie mogłam nic znaleźć na ten temat ale już będę wiedziała. W takim razie muszę kupić tą szczoteczkę. Może te ultradźwięki dadzą mi wreszcie poczucie że moje zęby są czyste. Póki co cały czas jakoś nie mogę się przyzwyczaić do aparatu i mam wrażenie że moje zęby są brudne.

cukier22
Gość
cukier22
21 października 2015 15:21

Od dłuższego czasu interesuje mnie Issa. W polskim internecie jest niewiele na jej temat a Twoja recenzja okazała się bardzo przydatna. Dziękuję.

Joanna Nowak
Gość
21 października 2015 16:04

No kochana zaskoczyłaś mnie tą recenzją! Chyba nie pisałaś że ją sobie sprawiłaś?
W jakimś komentarzu Ci pisałam że planuję zakup szczoteczki elektrycznej. Teraz już wiem że po prostu muszę mieć to cudo! Pora zacząć oszczędzać i kupić ISSA Foreo jak najszybciej.

Anonimek
Gość
Anonimek
21 października 2015 16:29

wow naprawdę Ciekawie! Nie wiedziałam że istnieją takie.

camomille
Gość
camomille
22 października 2015 17:08

Cześć
Trafiłam do Ciebie zupełnie przypadkowo a dziś cały dzień czytam. Pomyślałam że pora na komentarz. Wybacz że trochę odbiegnę od tematu recenzji. Świetnie piszesz, twoje posty są dobrze przemyślane i ciekawe. Podobają mi się też zdjęcia chociaż widać że wcześniej chyba się mniej starałaś. To nie jest hejt wręcz przeciwnie widzę pozytywną zmianę :) Już dodałam Cię do obserwowanych i będę Cię częściej odwiedzała. Przyjemnie czytać tak prowadzony blog.
Pozdrowienia i powodzenia w dalszym blogowaniu

Alina
Gość
Alina
22 października 2015 20:39

Widziałam tą szczoteczkę na zagranicznych blogach. Bardzo mnie zaciekawiła. Nawet nie wiedziałam że już jest w Polsce! Jesteś dobrze poinformowana.

Laren
Gość
Laren
23 października 2015 00:29

Julia zawsze jest najlepiej poinformowana i zawsze pisze o tym co najnowsze w Polsce ;P

Artur
Gość
Artur
22 października 2015 22:29

Ogólnie super że tak długo wytrzymuje, że świetnie czyści i opisałas ogólnie tak że sam bym kupił gdyby nie cena. Ponad 700zł za szczoteczkę jest zdecydowanie granicą której nie uda mi się przekroczyć. Jakoś nigdy sam nie przekonałem się do elektrycznych szczoteczek, zwykłe są zdecydowanie wystarczające.

Mama
Gość
Mama
23 października 2015 12:44

Silikonowe szczoteczki były pomocne dla mojego dziecka w okresie ząbkowania. Nie wiedziałam że istnieje soniczna wersja i to dla dorosłych :)

Blue Rose
Gość
Blue Rose
23 października 2015 17:33

Czeeść Julia. Widziałam na stronie Douglas szczoteczkę Foreo ISSA mini za zł 399 Foreo ISSA za zł 719. Wiesz może czym się one różnią? Jakoś nie mogę się doczytać na ich stronie… Dzięki za pomoc.

Anonim
Gość
Anonim
23 października 2015 18:27

Ja od prawie 2 lat używam FOREO LUNA MINI. Teraz już nie wyobrażam sobie bez niej pielęgnacji. FOREO ISSA też jest ciekawa. Może niedługo się zdecyduję. Musi ładnie wyglądać w łazience =)

Kate
Gość
Kate
24 października 2015 13:09

Widziałam szczoteczkę Issa w jednym filmiku na YT. Już wtedy mnie zaciekawiła. Ty mi przypomniałaś o jej istnieniu :) Fajnie że jest już w PL.

Aneta
Gość
Aneta
24 października 2015 22:08

Zastanawiam się nad zakupem tej cudnej szczoteczki tylko jedna rzecz mnie trapi, czy pozostali domownicy będą mogli z niej korzystać oczywiście po zakupie dodatkowych głowic?

Joanna Nowak
Gość
25 października 2015 17:15

Nie mam jeszcze w prawdzie szczoteczki ale planuję kupić póki jest jeszcze 20% zniżki w Douglasie i myślę że czemu nie? Fajny pomysł mi podsunęłaś. Może namówię chłopaka 😀

Anusia
Gość
Anusia
25 października 2015 21:53

Właściwie też o tym nie pomyślałam…. Może spróbuję namówić chłopaka i rozłożyć koszta na pół. Chociaż znająć życie wyśmieje ten pomysł ;/

Carmen
Gość
Carmen
24 października 2015 23:10

Właśnie taką pokazywała dzisiaj Pani Gadżet i tak się znalazłam na Twoim blogu. Bardzo mnie zainteresowała ta szczoteczka a po twojej opinii jestem już pewna że taka chcę :)

1more
Gość
1more
25 października 2015 12:41

Przyznam, że zaciekawiła mnie ta szczoteczka. Sam wygląd już robi niemałe wrażenie, pewnie po całym życiu używania zwykłej szczoteczki z włosiem będzie na początku trochę dziwnie no ale wszystkiego trzeba w życiu spróbować :)

Agnes
Gość
Agnes
25 października 2015 16:05

Chcę ją! Jest cudowna… Kocham moją FOREO do twarzy. Tą bym też pokochała na pewno. Trzeba zacząć oszczędzać Julia.

semi
Gość
semi
29 października 2015 19:51

Nie wiem…jakoś nie do końca przekonuje mnie brak tradycyjnego włosia w szczoteczce. Chociaż coraz więcej jest takich z kilkoma dodatkowymi włoskami z silikonu

Martyna
Gość
Martyna
29 października 2015 22:11

Bardzo mnie zaciekawiłaś tą szczoteczką. Mam problem z dziąsłami i po użyciu szczoteczki sonicznej miałam straszną masakrę w buzi. Może ta będzie delikatniejsza? Poważnie muszę rozważyć jej zakup mimobtej ceny.

Natka
Gość
Natka
30 października 2015 19:18

Fajna recenzja Julia przynajmniej można się z niej czegoś dowiedzieć a nie tylko że szczoteczka jest super hiper wypasiona jak pisały niektóre blogerki :/ Mam tylko pytanie jak z pastą? Można używać jakiej się chce czy jest jakaś specjalna? Ja stosuję Blend a Med Complete a czasem wybielającej jak uważasz?

Barbara
Gość
Barbara
3 listopada 2015 18:48

Zgadzam się z twoją opinią. Ta szczoteczka świetnie się prezentuje :)

Anna
Gość
Anna
9 listopada 2015 09:51

Witam.
Zgadzam się z twoją opinią. Te szczoteczki Issa naprawdę super wyglądają i nieźle się prezentują w łazience. U mnie każdy domownik posiada tą szczoteczkę i jest zadowolony.
Paru moich znajomych twierdzi że te szczoteczki nie do końca do ich przekonują ale ja jak na razie jestem z Issy zadowolona. Polecam wszystkim.

Mania
Gość
Mania
9 listopada 2015 11:07

Szczoteczka do zębów Foreo bardzo mnie kusi. Mam Lunę i jest to jeden z lepszych zakupów ostatnich lat. Czytałam o niej dużo dobrych opinii. Mam wrażliwe dziąsła i implant więc to że jest z łagodnego silikonu to akurat plus. Jedyna wada ta cena. Chociaż jak tak popatrzeć to Sonicare czy wyższe modele Orał B to nie są wiele tańsze. Mam zaufanie do Foreo bo używam Luny więc pewnie w końcu się skuszę na Issę. Fajna recenzja.

semi
Gość
semi
11 listopada 2015 16:26

Może rzeczywiście taka szczoteczka bez włosia byłaby może lepsza do delikatnych dziąseł, zwłaszcza jeśli istnieje problem krwawienia

bombartyzed OOO
Gość
16 listopada 2015 17:14

Bardzo ciekawa recenzja, która przemawia mi żebym zakupił tę szczoteczkę 😀 może by pomogła na moje dziąsła :)

Soundbar
Gość
17 listopada 2015 14:41

Mhm, może sprezentuję to mojej dziewczynie na gwiazdkę :)

trackback

[…] i działa tak jakbym dopiero co wyjęła ją z pudełka. Równie dobrze sprawdza się moja Szczoteczka do zębów ISSA™, dzięki której mycie zębów stało się nie tylko obowiązkiem ale i przyjemnością Jeśli […]

Demis
Gość
Demis
23 listopada 2015 19:55

Bardzo ciekawy i futurystyczny wygląd, cena nieco przeraża ale jeśli ktoś chce inwestycji na lata to pewnie warto

Madzia
Gość
Madzia
25 grudnia 2015 09:34

Lawendowa Issa Foreo była moim gwiazdkowym prezentem! Strasznie się ucieszyłam bo bardzo chciałam ją kupić a tu taka niespodzianka. Chyba byłam grzeczna xD Naładowałam ją i używałam dopiero 2 razy ale już mi się podoba. I strasznie się cieszę 😀

kola
Gość
kola
15 marca 2016 18:36

szczotka soniczna to wybawienie dla osób używających szczotek oral-b bo leczy nadwrazliwość zębów i odsłonięte szyjki zębowe; szczotka ma tylko 11000 pulsacji a to jest mało, sonicare ma 30000 i to jest ok; soniki lepiej czyszczą zęby od oralB to jest fakt. mam sonika ale kosztował tylko 50zł a końcówki sa po 5zł; za końcówkę za 79 to sporo i ponad 700zł za szczotkę to ogromna suma; sonicare mozna mieć za 200zł, po co przepłacac?

JolaW
Gość
JolaW
16 marca 2016 23:19

Ja mam szczoteczkę Panasonic, to moja pierwsza szczoteczka soniczna i na długo na pewno zostanie tą jedyną, bo sprawdza się znakomicie. Delikatna i dokładna.

Saara
Gość
Saara
18 marca 2016 10:40

Od pewnego czasu myślę o szczoteczce sonicznej. Mam nadzieję że spowoduje ona rzadsze wizyty u dentysty bo mam z tym kłopot. Oglądam różne szczoteczki ale właśnie ta kusi mnie najbardziej. Twoja opinia tylko utwierdziła mnie w przekonaniu że muszę ją kupić. Ktoś tu pisał że cena jest zabójcza. Niestety się zgadzam ale z drugiej stronę ma gwarancję na 10 lat. Sonicare ani inne soniki nie mają aż tyle a końcówki do nich wcale nie są tanie.

lidka
Gość
lidka
19 czerwca 2016 02:07

Ta szczoteczka fajna, fikuśna, ale trochę droga :/ Ja też mam Panasonic i uważam, że najważniejsze, że dobrze czyści, a wygląd szczotki jest dla mnie na dalekim miejscu.

Michał
Gość
25 sierpnia 2016 15:32

Czy dalej używasz tej szczoteczki? Jak sobie radzi po dłuższym czasie eksploatacji?

Dominika
Gość
Dominika
5 listopada 2017 23:11

A ja się właśnie rozglądam za nową szczoteczką. Uznałam że pora zainwestować w coś porządnego.

Daga
Gość
Daga
10 listopada 2017 10:25

Szczoteczki super! Zastanawiam się nad zakupem dla córki. Proszę może Wy wiecie od jakiego wieku można stosować Issa Play??

Mama Antosia
Gość
Mama Antosia
22 stycznia 2018 18:30

Co sądzisz Julio o szczoteczce Issa Micro? Próbowałaś? Skoro są takie super to może warto zainwestować. Tak się zastanawiam czy warto. Strasznie ciężko o jakieś opinie o mniejszych wersjach tej szczoteczki Foreo.

wpDiscuz
 • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: