Różane masło do ciała z Bułgarii

Bułgaria słynie z różanych kosmetyków. Są one tworzone na bazie naturalnego olejku z płatków róż i wody różanej. Dziś napiszę co sądzę o jednym z kosmetyków przywiezionych z Bułgarii –  Yougurt & Rose Oil Body Cream Butter Refan.

Kiedy pierwszy raz byłam w Bułgarii, bardzo intensywny zaoach różanych kosmetyków w połączeniu z wysokimi temperaturami wydawał mi się zbyt ciężki. Pomimo ogromnego wyboru produktów w pięknych różanych sklepach nie zdecydowałam się na żaden kosmetyk.

Będąc w Bułgarii drugi raz zmieniłam zdanie, bo jednak w zapachu róży jest coś przyciągającego… Mimo to, moje różane masło do ciała Yougurt & Rose Oil Body Cream Butter Refan długo czekało na swoją kolej w moich zapasach kosmetycznych.

Różane-masło-do-ciała-z-Bułgarii-REFAN-Yougurt-Rose-Oil-Body-Cream-Butter-Refan-Rosa-Damascen--Essential-oil--woda-różana-Rosa-Damascena-Flower-Water-bez-parabenów-JulioBlog

I bardzo dobrze! Właśnie teraz, kiedy zrobiło się bardzo zimno jego używanie jest podwójnie przyjemne! Nie tylko świetnie działa. Już samo odkręcenie opakowania, kiedy czuję ten ciepły, wyrazisty, różany zapach… przenosi mnie błyskawicznie do słonecznej Bułgarii :)

Opakowanie różanego masła do ciała bułgarskiej firmy Refan przypomina mi kosmetyki popularnej marki The Body Shop. Jest moim zdaniem nawet ładniejsze niż pudełka maseł TBS, chociaż weźcie pod uwagę, że mój egzemplarz przebył trud podróży :-)

Sam kosmetyk, pachnie bardzo intensywnie. Ma wspaniałą, aksamitną konsystencję, dzięki której bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. To wszystko sprawia, że używanie masła REFAN jest naprawdę bardzo przyjemne!

kosmetyki-z-Bułgarii-bułgarskie-kosmetyki-różane-z-rożą-z-róży-REFAN-masło-do-ciała-Yougurt-Rose-Oil-Body-Cream-Butter-Refan-Rosa-Damascen--Essential-oil-JulioBlog.pl-blog-Julii-opinie

Yougurt & Rose Oil Body Cream Butter Refan zawiera olejek różany z bułgarskiej róży Damasceńskiej (Rosa Damascenа Essential oil), oraz wodę różaną (Rosa Damascena Flower Water). Nie zawiera parabenów. Moja skóra jest sucha i wrażliwa, ale właściwości nawilżające Yougurt & Rose Oil Body Cream Butter Refan są zaskakująco dobre! Skóra jest po jego użyciu nawilżona i aksamitna.

Różane-masło-do-ciała-z-Bułgarii-REFAN-Yougurt-Rose-Oil-Body-Cream-Butter-Refan-Rosa-Damascen--Essential-oil--woda-różana-Rosa-Damascena-Flower-Water-bez-parabenów-skład

Jeśli chodzi o cenę kremowego masła REFAN, to opakowanie o pojemności 200ml kosztuje w przeliczeniu około 30zł. Uważam, że jak na tak dobrą jakość kosmetyku i niesamowitą przyjemność stosowania, a także dobrą wydajność cena nie jest wygórowana.

Jedyny minus? Słaba dostępność. Trzeba po niego wrócić do Bułgarii :)

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

11 komentarzy do "Różane masło do ciała z Bułgarii"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Justyna
Gość
Justyna
15 grudnia 2017 23:02

Wygląda bardzo zachęcająco. Aż szkoda że nie mogę powachać 😉

Monika
Gość
Monika
16 grudnia 2017 10:41

Ślicznie wygląda na zdjęciach. Tak luksusowo 😀

Ola
Gość
Ola
16 grudnia 2017 14:34

Nawet nie wiedziałam że taka firma istnieje. Patrzyłam na ich stronę i mają wiele ciekawych produktów. Może kiedyś uda mi się wypróbować.
Pozdrawiam gorąco

Magda
Gość
Magda
20 grudnia 2017 20:12

Byłam w Bułgarii! Też przywiozłam sobie stamtąd kilka kosmetyków. Niestety nie znam firmy. Wszystko jest napisane cyrlicą :-) Kupowałam trochę ba chybił rafił. O dziwo prawie wszystkie rzeczy były bardzo fajne :-)
Ja wolę raczej mniej znane rzeczy. Jak kiedyś będę mieć możliwość to kupię ten balsam.
Pozdrawiam
Magda

Radek
Gość
Radek
1 października 2018 00:29

Kosmetyki Refan można będzie niebawem kupować w PL

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: