Kuchcik Tupperware

Przekonaj się, że ubicie piany z czterech białek jest możliwe w 25 sekund bez użycia prądu!

Kuchcik firmy Tupperware to wyjątkowe urządzenie, które służy do ubijania białka jajek, śmietany, przygotowania majonezu, mieszania różnego rodzaju deserów. Przekonaj się, że ubicie piany z czterech białek jest możliwe w 25 sekund bez użycia prądu.

Ubija szybciej, taniej i ciszej niż elektryczny mikser!

kuchcik-tupperware-akcesoria-kuchenne-gadżety-bez-użycia-prądu-mechaniczny-ubijacz-Kuchcik-Tupperware

Kuchcik Tupperware

Tajemnica Kuchcika Tupperware tkwi w mechanizmie napędzającym. Dysk w pokrywie z systemem zębatek, do których przymocowanych jest 6 trzepaczek, tworzy dodatkowy napęd – do 860 obrotów na minutę! Używanie Kuchcika nie wymaga dużo siły. Może być używany przez osoby prawo- i leworęczne.
Ubijaczki wprawiamy w ruch kręcąc rączką zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Kuchcik Tupperware idealnie sprawdza się 
w każdej kuchni i na każdym kuchennym blacie. Uchwyt – korbka ma wbudowany lejek o pojemności 50 ml, jest on zdejmowany, co ułatwia przechowywanie.

Przezroczyste naczynie – podstawa o pojemnośći 1,35 l posiada wygrawerowaną skalę, co 50 ml aż do 1,2 l. Antypoślizgowy pierścień zabezpiecza przed przesuwaniem się Kuchcika podczas pracy.

Kuchcik Tupperware można myć w zmywarkach z wyjątkiem pierścienia antypoślizgowego.

Kuchcik Tupperware:

Pojemność: 1,35 l
Wymiary: 14x19x26 cm

Jednorazowo można ubić maks. 4 białka lub 400 ml śmietany.
Napełniaj maks. do 2/3 pojemności..

Kuchcik jest doskonałym uzupełnieniem serii – Extra Szefa, Rozdrabniacza Plus czy Francuskiego Młynka – oferujące zupełnie nowe funkcje.

Na produkt udzielana jest 30-letnia GWARANCJA PRODUCENTA!

Tupperware TUPPERWARE Chef Multi Chef czerwona d169 do rozdrabniania i ubijania Speedy P 20712 D169 kupicie klikająjąc w ten link.

O firmie Tupperware

TUPPERWARE-katalog-wiosna-lato-2018-katalog-produktów-Tupperware-gotowanie-akcesoria-kuchenne-gadżety-do-kuchni-najnowszy-katalog-tupperwareTupperware Brands Corporation, działając poprzez sieć niezależnej sprzedaży bezpośredniej  obejmującą 3,1 miliona osób, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży innowacyjnych produktów premium różnorodnych marek za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej. Marki i kategorie produktów obejmują skoncentrowane na designie rozwiązania do kuchni i domu w zakresie przygotowania, przechowywania i podawania potraw oferowane przez markę Tupperware oraz artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne, oferowane przez marki Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

5 komentarzy do "Kuchcik Tupperware"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Angelika
Gość
Angelika
7 czerwca 2018 15:45

Rzeczy Tupperware są super. Mam od nich obieraczke i taki pojemnik na pieczywo który ma wbudowaną deską do krojenia. Ideał jak się ma małą kuchnię :-)

Kasiaa
Gość
Kasiaa
11 czerwca 2018 21:08

Fajny tylko „trochę” drogi…

Kasiaa
Gość
Kasiaa
19 czerwca 2018 20:43

Fajny sprzęt :-) Chętnie bym wypróbowała. Mam nadzieję że są jakieś promocje na ich sprzęt bo nie chcę zbankrutować :-)

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: