Kawa i ciastko w prezencie w Tchibo :)

Już od ponad roku w sklepach firmowych Tchibo trwa promocja, w której z okazji swoich Urodzin można wypić kawę i zjeść dowolne ciastko lub torcik – w prezencie :)

Taki zestaw dostaniemy we wszystkich nieoutletowych sklepach Tchibo w dziale kawiarnianym w ciągu trzech dni przed i trzech dni po Urodzinach. Można wybrać dowolną kawę i dowolne ciastko na miejscu lub na wynos.  Wystarczy pokazać dokument z datą urodzin.

W dniu urodzin lub imienin, kawa i ciastko w sklepach Tchibo w prezencie

W dniu urodzin lub imienin, kawa i ciastko w sklepach Tchibo w prezencie. promocja, w której z okazji swoich Urodzin można wypić kawę i zjeść dowolne ciastko lub torcik – w prezencie :) Taki zestaw dostaniemy we wszystkich nieoutletowych sklepach Tchibo w dziale kawiarnianym w ciągu trzech dni przed i trzech dni po Urodzinach. Można wybrać dowolną kawę i dowolne ciastko na miejscu lub na wynos. Wystarczy pokazać dokument z datą urodzin.

Przy okazji zakupów w Tchibo skorzystałam z tej miłej oferty. Muszę przyznać że zarówno Latte jak i torcik były smakowite :)

 

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie ma znaczenie! Zapraszam do dyskusji w komentarzach

4 komentarzy do "Kawa i ciastko w prezencie w Tchibo :)"

Powiadom o
avatar

Sortuj komentarze::   od najnowszych | od najstarszych
lekia
Gość
lekia
28 wrzesień 2015 14:53

Moim zdaniem Tchibo z tym pomysłem ciastka i kawy na Twoje urodziny trafiło w dziesiątkę. Gdy nie dostajesz od nikogo żadnego prezentu jest wiadome, że dostaniesz go od Tchibo. Moje urodziny już były niestety, ale w tamtym czasie nie wiedziałam, że obowiązuje taka promocja, bo na pewno bym się skusiła. Widać, że jest to szanująca się firma.

Elizka
Gość
Elizka
11 grudzień 2015 08:39

To jest bardzo fajne w Tchibo. Dziś właśnie się wybieram :)

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: