Invisibobble i Tangle Teezer: zakupy i wrażenia

Podczas ostatnich tygodni bardzo polubiłam nietypową gumkę do włosów Invisibobble, oraz… Tangle Teeezer.

TANGLE TEEZER ORYGINAL Candy Floss. Szczotka Tangle Teezer jest najlepiej sprzedającym się i najczęściej nagradzanym produktem do pielęgnacji włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie. Zalecana także do rozczesywania włosów cienkich i zniszczonych, przedłużanych, peruk, afro. Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku! Szczotki Tangle Teezer można używać do rozczesywania włosów suchych oraz mokrych.

Szczotka do włosów TANGLE TEEZER ORYGINAL Candy Floss oraz 2 kolory gumek do włosów invisibobble z limitowanej serii na lato 2015 Invisibobble Wild Whisper: klasyczny beż Invisibobble Queen of the Jungle, oraz piękny koral Invisibobble Fancy Flamingo

Używałam już dwóch różnych szczotek Tangle Teezer:

  • najpierw wersji fryzjerskiej Tangle Teezer Salon Elite, a
  • później miniaturowej podróżnej Tangle Teezer Compact Styler.

Obie wersje wcale mnie nie zachwyciły, o czym pisałam już rok temu w poście pt: Moja opinia o szczotkach: Tangle Teezer Salon Elite VS Tangle Teezer Compact Styler do którego serdecznie Was zapraszam.

Co się stało, że w ostatnich miesiącach i tygodniach polubiłam się bardziej z moimi dwiema szczotkami Tangle Teezer? Zmieniły się moje włosy.

Był to czasochłonny proces, który zajął mi ponad rok. Ale tego właśnie potrzebowałam! Chciałam wyrównać moje włosy, ponieważ miałam już dość cieniowania na całej długości.

Wiem, fryzjerzy twierdzą, że cieniowanie dodaje włosom objętości i sprawia, że kosmyki lepiej się układają. Może i tak, zwłaszcza loki czy fale. Ale mnie taka fryzura po latach już znużyła i potrzebowałam konkretnej odmiany. Zaczęło mnie denerwować, że włosy dobrze się układają tylko krótki czas po wizycie w salonie fryzjerskim, ciężko je upinać i sprawiają kłopoty w lecie.

Chciałam mieć równo obcięte, gładkie, w miarę włosy. Cieszę się, bo udało mi się osiągnąć taki efekt, właśnie przez regularne proste cięcie nawet kosztem długości. A gdy moje włosy stały się równe i mniej kręcone, okazało się, że wspaniale rozczesuje je Tangle Teezer!

Wobec tego intensywnie użytkowałam obie wersje – Tangle Teezer: TANGLE TEEZER SALON ELITE ORANGE MANGO w domu i TANGLE TEEZER COMPACT STYLER PURPLE DAZZLE podczas wszystkich wyjazdów i wyjść do aqua parku czy na basen.

Moje dwie szczotki do włosów Tangle Teezer: TANGLE TEEZER SALON ELITE ORANGE MANGO, oraz mini wersja ANGLE TEEZER COMPACT STYLER PURPLE DAZZLE. Compact Styler PURPLE DAZZLE z fioletowym, lśniącym wykończeniem. Compact Styler, kompaktowa wersja popularnej szczotki Tangle Teezer, idealna do torebki lub w podróży. Szczotka Tangle Teezer jest najlepiej sprzedającym się i najczęściej nagradzanym produktem do pielęgnacji włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie. Zalecana także do rozczesywania włosów cienkich i zniszczonych, przedłużanych, peruk, afro. Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku! Szczotki Tangle Teezer można używać do rozczesywania włosów suchych oraz mokrych.

Moje dwie szczotki do włosów Tangle Teezer: TANGLE TEEZER SALON ELITE ORANGE MANGO, oraz mini wersja TANGLE TEEZER COMPACT STYLER PURPLE DAZZLE.

W rezultacie ząbki obu Tangle Teezerów, (zwłaszcza pomarańczowego, który mam dłużej i jest delikatniejszy niż podróżna wersja) są już mocno nadwyrężone.

Postanowiłam więc kupić sobie kolejny Tangle Teezer :) Tym razem – dla odmiany – w wersji klasycznej występującej pod nazwą Tangle Teezer Original, która ma inny kształt niż Tangle Teezer Salon Elite – co widać na zdjęciu poniżej i jest pierwowzorem wszystkich Tangle Teezerów :)

julioblog.pl-blog-julii-szczotka-szczotki-do-włosów-tangle-teezer-salon-elite-orange-mango-tangle-teezer-original-candy-floss-żółto-pomarańczowa-perłowo-różowa-porównanie-kształtów

Szczotka do włosów TANGLE TEEZER SALON ELITE w kolorze Orange Mango i Szczotka do włosów TANGLE TEEZER ORYGINAL w kolorze Candy Floss

julioblog.pl-blog-julii-szczotka-szczotki-do-włosów-tangle-teezer-salon-elite-original-compact-styler-Orange-Mango-Purple-Dazzle-candy-floss

Szczotka do włosów TANGLE TEEZER SALON ELITE w kolorze Orange Mango i Szczotka do włosów TANGLE TEEZER ORYGINAL w kolorze Candy Floss i Podróżna wersja szczotki Tangle Teezer Compact Styler w kolorze Purple Dazzle.

Poprzednie wersje Tangle Teezerów które widzicie na zdjęciu razem z najnowszym nabytkiem kupiłam na polskiej stronie tej firmy. Ponieważ jednak ceny są tam najwyższe ze wszystkich drogerii tym razem wybrałam inny sklep internetowy. Padło na butik4girls.pl w którym kilka razy zamawiałam oryginalne balsamy do ust i balsamy do rąk firmy EOS. Za TANGLE TEEZER Original zapłaciłam w butik4girls.pl 39zł a nie – jak na polskiej stronie Tangle Teezer’a – 55zł.

Ponieważ miałam już szalone kolory Tangle Teezerów, tym razem zdecydowałam się na bardziej subtelny – różowo – perłowy odcień, który nazywa się Candy Floss i dopiero ostatnio się pojawił. Prezentuje się bardzo fajnie i wygodnie leży w dłoni, więc mam nadzieję, że będzie dobrze się spisywał!

julioblog.pl zakupy julii szczotka do włosów TANGLE TEEZER ORYGINAL Candy Floss różowa perłowa

Szczotka do włosów TANGLE TEEZER ORYGINAL w kolorze Candy Floss

julioblog.pl zakupy julii szczotka do włosów TANGLE TEEZER ORYGINAL Candy Floss różowa perłowa ząbki

Szczotka do włosów TANGLE TEEZER ORYGINAL w kolorze Candy Floss

W tym samym sklepie, oprócz Tangle Teezera, kupiłam gumki do włosów Invisibobble. I to aż dwa zestawy 😀

Pierwszy zestaw oczywiście z flamingami, które – jak pewnie się domyślacie patrząc na górną część JulioBloga – po prostu uwielbiam :)

fancy-flamingo-invisibobble-gumki do włosów z serii lato 2015-wild-whisper

Gumka do włosów invisibobble z serii lato 2015 Wild Whisper Pink Flamingo

Moją pierwszą Invisibobble kupiłam w Sephorze, gdzie była wyeksponowana przy kasie. Zestaw 3 sztuk kosztowała 19zł. Zdecydowałam się na przezroczystą wersję Invisibobble Crystal Clear, ponieważ wydawała mi się najbardziej praktyczna.

Z czasem dwie invisobobble z trójpaku rozdałam koleżankom i została mi jedna, która niestety w trakcie używania znacznie się rozciągnęła. Widać to na zdjęciu.

julioblog.pl-zakupy-julii-gumki-do-włosów-invisibobble-crystal-clear-pink-flamingo

Gumki do włosów Invisibobble z serii Wild Whisper lato 2015: Invisibobble Fancy Flamingo oraz rozciągnięta przezroczysta gumka Invisibobble Crystal Clear

Koniecznie potrzebowałam nowej gumki, ponieważ tak przyzwyczaiłam się do invisibobble, że inne akcesoria do upinania włosów przestały dla mnie istnieć!

Gumka invisibobble świetnie trzyma moje gęste, niewycieniowane włosy. Gdy już się uczeszę, przez wiele godzin invisibobble się nie zsuwa, a przy tym nie ściska włosów zbyt mocno, i ich nie plącze. Jedyna wada invisibobble to – poza dość wysoką ceną jak za gumkę do włosów – to produkcja made in China.

queen-of-the-jungle-invisibobble-gumki do włosów z serii lato 2015-wild-whisper

Gumka do włosów invisibobble z serii lato 2015 Wild Whisper Queen of the jungle

julioblog.pl-zakupy-julii-gumki-do-włosów-invisibobble-lato-2015-wild-whispers-pink-flamingo-queen-of-jungle

2 kolory gumek do włosów invisibobble z limitowanej serii na lato 2015 Invisibobble Wild Whisper: klasyczny beż Invisibobble Queen of the Jungle, oraz piękny koral Invisibobble Fancy Flamingo

W rezultacie – w tym samym sklepie co Tangle Teezer – skusiłam się na 2 kolory gumek invisibobble z limitowanej serii na lato 2015 Invisibobble Wild Whisper:

  1. klasyczny beż, który będzie mi pasował do wszystkiego (Invisibobble Queen of the Jungle), oraz
  2. piękny koral Invisibobble Fancy Flamingo, który – nie wiedzieć czemu, chyba ze względu na burzową aurę i dziwne światło – na zdjęciu wyszedł bardzo różowy. W rzeczywistości odcień jest koralowy – tak jak na zdjęciu poniżej.
julioblog.pl blog julii zakupy julii gumki do włosów invisibobble limitowana seria wild whisper

kolory z limitowanej serii gumek do włosów invisibobble na lato 2015 -Invisibobble Wild Whisper

Gumka do włosów invisibobble z limitowanej serii na lato 2015 Invisibobble Wild Whisper

Gumki do włosów invisibobble z limitowanej serii na lato 2015 Invisibobble Wild Whisper

gumka do włosów invisibobble pink flamingo wild whispers lato 2015

Gumka do włosów invisibobble z limitowanej serii na lato 2015 Invisibobble Wild Whisper – Pink Flamingo

Gumka do włosów invisibobble z limitowanej serii na lato 2015 Invisibobble Wild Whisper -queen of the jungle

Gumka do włosów invisibobble z limitowanej serii na lato 2015 Invisibobble Wild Whisper -Queen of the jungle

U mnie gumka invisibobble doskonale sprawdziła się nawet przy aktywności fizycznej, a także podczas pływania. Jest po prostu świetna!

Za każdy trójpak zapłaciłam 19zł, czyli dokładnie tyle samo co w Sephora i nieco ttaniej niż w perfumerii Douglas, w której ta seria invisobobble jest dostępna w cenie 19,90zł. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zakupu i możliwe że w niedalekiej przyszłości skuszę się jeszcze na klasyczną, czarną Invisibobble Black, która będzie idealna jesienią.

A Wy, znacie już gumki invisibobble? Piszcie jak się u Was spisują i czy używacie osławiony Tangle Teezer :)

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

13 komentarzy do "Invisibobble i Tangle Teezer: zakupy i wrażenia"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Joanna Nowak
Gość
28 lipca 2015 20:46

Gumka invisibobble jest świetna. Mam granatową i jest mega 😀

Pati
Gość
Pati
29 lipca 2015 21:34

Te gumki są rewelacyjne! Moja kitka zawsze zwisała jakoś smutno a teraz ładnie się układa :) Uwielbiam invisibobble i na pewno nie zamienię na nic innego.

Dorota
Gość
Dorota
30 lipca 2015 09:46

Ja uwielbiam swój zielono różowy Tangle Teezer. Mam po nim gładkie lśniące włosy 😀 A tą gumkę muszę wypróbować. Słyszałam że jest całkiem spoko więc chyba wreszcie zamówię :)

Mineai
Gość
Mineai
1 sierpnia 2015 14:50

Te gumki stały się strasznie popularne. Aż chyba muszę spróbować, nawet pomimo tego, że mam strasznie cienkie włosy. Być może pierwszy raz nie będzie problemu z plątaniem się włosów? :) A Tangle Teezer też za mną chodzi od kilku miesięcy. Chwilami wydaje mi się, że tylko ja jeszcze nie mam tej szczotki! 😀 Daj proszę znać, czy ta biała daje radę. Faktycznie 39zł to przyzwoita cena, może akurat wypróbuję.

Emka
Gość
14 maja 2016 18:27

Ja mam orginał tangle tezzera które kupiłam w Austrii za 20 euro ale mi nie szkoda takich pieniędzy

Anonim
Gość
Anonim
3 sierpnia 2015 19:08

Nie wiem czy wiesz ale rozciągniętą gumkę Invisiboble wystarczy włożyć do ciepłej wody bo wraca do swojego dawnego rozmiaru :) Pozdrawiam ciepło :**

anonimka
Gość
anonimka
4 sierpnia 2015 16:29

Muszę koniecznie wypróbować te gumki, bo wyglądają świetnie 😀 a co do szczotek Tangle Teezer to mam wersję mini i spisuje się na medal.

Aga
Gość
Aga
15 sierpnia 2015 00:10

Kupiłam TT i mam w takim samym opakowaniu jak Ty, ale patrząc na innych blogach opakowania oryginalnej TT były inne (bez tej ramki na środku), więc zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno mam oryginał… Czy TT zmienili opakowanie? Mam nadzieję, że mam oryginalną
Pozdrawiam :)

Emka
Gość
14 maja 2016 18:24

Ja używam tej szczotki od roku i nadal mnie zadowala , a teraz dostałam jednego invisibooble i się bardzo dobrze u mnie sprawdza.

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: