Konkurs Kulinarne Gwiazdy Tupperware 2019

TUPPERWARE OGŁASZA CZWARTĄ EDYCJĘ KONKURSU KULINARNE GWIAZDY TUPPERWARE  – TWÓJ KONKURS PREZENTACJI.

konkurs_kulinarny_kulinarne_gwiazdy_Party_Tupperware_KONKURS_KULINARNY_TUPPERWARE_konkursy_kulinarne_2019_KREATYWNOŚĆ_UMIEJĘTNOŚCI-PREZENTACJI_tupperware

Jest to WYJĄTKOWA OKAZJA, by TWOJA KREATYWNOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI PREZENTACJI rozkwitły, a TWOJE MENADŻERSKIE UMIEJĘTNOŚCI ukazały się w pełni.

W Tupperware gotowanie jest naszą pasją. W ten sposób wprowadzamy w życie hasło marki „Confidence becomes you”*. By dzielić się tą ideą, 3 lata temu stworzyliśmy własny europejski konkurs kulinarny Kulinarne Gwiazdy Tupperware, w którym wzięło udział ponad 30 000 Menadżerów Tupperware z całej Europy.

Wydarzenie Kulinarne Gwiazdy Tupperware 2016, 2017 i 2018 odniosło tak wielki sukces, że Tupperware ponownie zorganizował Konkurs w roku 2019. W poprzednich edycjach konkursu uczestnicy zostali poproszeni o przygotowanie jednego oryginalnego dania głównego w 2016, deseru w 2017 oraz przystawki w 2018.

Aby wziąć udział w tegorocznym konkursie, uczestnicy będą musieli przygotować jeden oryginalny, krótki Przepis do pokazania na Party Tupperware (na prezentacji czy podczas spotkania pokazowego) spełniający kryteria:

  • Przepis jest gotowy w przeciągu 15 minut od momentu wejścia do kuchni do momentu serwowania.
  • Zawiera 5 porcji – 1 porcja pokazowa, 4 na tacy
  • Jest prosty, ale także zaskakujący, imponujący, idealny na Party.
  • Łatwy do powtórzenia.
  • Do jego przygotowania można użyć dowolnych produktów Tupperware z bieżącego katalogu.
  • Powinien być przygotowany za pomocą produktu Tupperware, na bazie, którego robisz Party i którego sprzedajesz bardzo dużo.

Swoje zwycięstwo Kulinarne Gwiazdy Tupperware 2019 będą świętowały podczas ekskluzywnej wycieczki VIP. Spędzą 3 dni w Rzymie, gdzie będą traktowane jak prawdziwe gwiazdy. Będą zaproszone do ekskluzywnego hotelu oraz gościły na uroczystej kolacji. Wezmą też udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, do której zostaną przygotowane przez fryzjera i wizażystę. Dodatkowo wezmą udział w sesji gotowania w renomowanej Włoskiej Szkole Gotowania, stanowiącą bazę szkoleniową dla zawodowych Szefów kuchni i ekspertów kulinarnych. Szkoła ta będzie miejscem, w którym nasi zwycięzcy będą mogli odtworzyć swoje potrawy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej, jakości asortymentu kulinarnego Tupperware.

Finałowi uczestnicy i ich przepisy z ubiegłych lat zostali jeszcze dodatkowo wyróżnieni pojawieniem się w ekskluzywnej Książce Kucharskiej oraz na Okładce Ulotki Promocyjnej Tupperware w lutym 2018.

Konkurs Kulinarne Gwiazdy, otwarty dla wszystkich Konsultantów Tupperware wypromowanych na Menadżerów Grupy, nagradza rozwijanie kariery i osiągnięcia z nią związane. Zarówno ten konkurs, jak i inne podobne wewnętrzne programy, pokazują, że Tupperware nieustannie stwarza swoim pracownikom okazje do rozwijania kariery.

* Pewność siebie to Ty.

Jak wziąć udział w Konkursie?

Dowiedz się tutaj:

KULINARNE GWIAZDY TUPPERWARE 2019 – TWÓJ KONKURS PREZENTACJI

O Tupperware

Tupperware_katalog_wiosna_lato_2019_TUPPERWARE_brak_opakowania_to_nowy_styl_pakowaniaTupperware Brands Corporation, działając poprzez sieć niezależnej sprzedaży bezpośredniej obejmującą 3,1 miliona osób, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży innowacyjnych produktów premium różnorodnych marek za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej. Marki i kategorie produktów obejmują skoncentrowane na designie rozwiązania do kuchni i domu w zakresie przygotowania, przechowywania i podawania potraw oferowane przez markę Tupperware oraz artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne, oferowane przez marki Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie ma znaczenie! Zapraszam do dyskusji w komentarzach

8 komentarzy do "Konkurs Kulinarne Gwiazdy Tupperware 2019"

Powiadom o
avatar

Sortuj komentarze::   od najnowszych | od najstarszych
Alicja
Gość
Alicja
23 kwiecień 2019 11:18

Uwielbiam Tupperware. Wszystkie świąteczne ciasta piekłam w sylikonowych formach Tupperware tych fioletowych. Jak zawsze wszystkie ciasta idealnie się udały. Żadnych przypalonych kawałków czy zakalca. Polecam.

Magda
Gość
Magda
10 maj 2019 21:05

Moja ciocia jest Konsultantką Tupperware. Muszę jej powiedzieć o konkursie :)

Ania
Gość
Ania
11 maj 2019 22:08

Ja kupiłam ostatnio zestaw miseczek i taki fajny rozdrabniacz. Jestem oczarowana. Coś mi się zdaje że na tym się nie skończy! Aż mi się zachciało gotować:)

Agnieszka
Gość
Agnieszka
13 maj 2019 15:01

Do kiedy można się zgłaszać do konkursu?

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: