Profesjonalny pędzel do podkładu Elite Models #46 – jak się spisuje?

Już rozumiem, dlaczego wymyślono pędzle do aplikowania podkładu. Aby szybciej zużywać kosmetyk! Zwykle wystarczyło rozprowadzić odrobinę na całej twarzy, teraz pędzel zasysa pięć razy tyle 😉

No, ale to jedyna wada mojego nowego nowego pędzla do podkładu Elite Models :)

Profesjonalny pędzel do podkładu Elite nr #46, w cenie 19,99zł w Hebe, lub 29,99zł w Rossmanie

Profesjonalny pędzel do podkładu Elite Models nr #46, Oznaczenie z opakowania: 1246 w cenie 19,99zł w Hebe, lub 29,99zł w Rossmanie

Mowa o Profesjonalnym pędzlu do podkładu Elite Models nr #46. Oznaczenie z opakowania: 1246, który kupiłam sobie pod koniec sierpnia (Małe zakupy w Hebe – pędzel do podkładu).

Mam już dwa inne pędzelki Elite Models: Pędzel do pudru Elite Models nr #48 i Profesjonalny pędzelek do aplikacji cieni do powiek Elite Models nr #68. Oba fajnie się spisują dlatego zdecydowałam się poszerzyć kolekcję o trzeci pędzel mimo, że do tej pory byłam zwolenniczką nakładania podkładu czy kremu bb dłońmi.Wydawało mi się, że wtedy równomiernie rozprowadzę kosmetyk na twarzy, który – w kontakcie z ciepłymi rękami – lepiej wtopi się w skórę. Faktycznie tak jest i podkład wygląda bardziej naturalnie. Ale ta metoda nieszczególnie dobrze sprawdza się przy podkładach rozświetlających. Dlatego kupiłam pędzel do podkładu Elite Models nr #46.

Wszystkie pędzle Elite Models są wykonane ze sztucznego włosia i tak jest w tym przypadku. (Jeżeli macie ochotę zobaczyć inne moje rzeczy z Elite Models i opinie o nich to zapraszam TUTAJ). 

profesjonalny_pedzel_do_podkladu_fluidu_elite_models_46_ulioblog.pl_opinia_recenzja

Profesjonalny pędzel do podkładu Elite Models nr #46, Oznaczenie z opakowania: 1246 w cenie 19,99zł w Hebe, lub 29,99zł w Rossmanie

Profesjonalny pędzel do podkładu Elite Models nr #46 jest gęsty i elastyczny więc muszę przyznać, że wygodnie nakłada się nim podkład. Używam go codziennie od prawie 4 tygodni i nie zgubił ani jednego włosa, nie zdeformował się i nie „rozklekotał”.

Ponieważ mój podkład (Podkład Neutrogena Healthy Skin SPF 20) w odcieniu 50 powoli robi się nieco za ciemny mieszam go z Kremem BB Good Afternoon Peach Green Tea BB Cream SPF20 SkinFood  (Moje 3 azjatyckie kremy BB) i muszę przyznać, że zmieszanie dwóch produktów o nieco innej konsystencji przy pomocy tego pędzla sprawia, że udaje się mi doskonale je ze sobą połączyć.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, przyznam że nakładanie makijażu pędzlem to duża przyjemność :) Już czaję się na kolejne zakupy pędzli Elite Models i poczynię je na pewno, gdy tylko uda mi się trafić na pędzel do różu w Hebe lub Rossmanie.

julioblog.pl_pedzle_do_makijazu_elite_models_prefessional_do_cieni_podkladu_fluidu_pudru_nr_48_68_46

3 pędzle do makijazu Elite Models: od lewej: Profesjonalny pędzelek do aplikacji cieni do powiek Elite Models nr #68, Profesjonalny pędzel do podkładu Elite Models nr #46, oraz Pędzel do pudru Elite Models nr #48 tuż po użyciu

Wadą tego pędzla – i chyba pędzli do podkładu generalnie – jest to, że nałożenie fluidu pędzelkiem zajmuje znacznie więcej czasu niż palcami. Jednak być może jest to kwestia wprawy. Drugą wadą pędzli do makijażu – mówiąc ogólnie wszystkich – jest to, że trzeba gdzieś je przechowywać i o nie dbać – myć najlepiej po każdym użyciu. Jest to zawsze dodatkowy kłopot i fatyga. Ale myślę że warto :)

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

Rozpocznij dyskusję

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: