Dwa nowe Essie z jesiennej kolekcji Dress to kilt

Pamiętacie jak wspominałam, że lakiery do paznokci Essie z jesiennej kolekcji Dress to kilt bardzo mi się spodobały (Kolekcja Essie jesień 2014 dress to kilt)? Po krótkim zastanowieniu, zdecydowałam się kupić dwa kolory.

Oczywiście próżno ich było szukać w szafach Essie w Super Pharm i Hebe, gdzie króluje kolekcja jesienna, ale na rok 2012 (pisałam o tym przy okazji zakupów wysuszacza Hebe: wysuszacz lakieru Essie Good to go! i refleksja na temat karty hebe), nie miałam specjalnie ochoty przepłacać w salonie, gdzie cena buteleczki to ok 45-49zł za tzw. wersję profesjonalną Essie, zatem zrobiłam zakupy w sieci.

Wybrałam sprzedawcę na allegro, u którego kupowałam już zmywacz do paznokci Essie (moja recenzja zmywacza jest tutaj: Zmywacz do paznokci Naturally Clean by Essie) – loreal_trunks, u którego lakiery Essie z najnowszych kolekcji można kupić w cenie 35,90zł za standardową 13,5ml buteleczkę

W rezultacie zamówiłam sobie dwa lakiery do paznokci, oraz zmywacz Essie. Zdecydowałam się na odcienie, które moim zdaniem są najbardziej typowo jesienne, ale nie dublujące się w mojej sporej kolekcji Essie:

Lakier do paznokci Essie z kolekcji Dress to kilt, jesień 2014 - tytułowy odcień

Lakier do paznokci Essie z kolekcji Dress to kilt, jesień 2014 – tytułowy odcień 877 Dress To Kilt

Lakier do paznokci Essie z kolekcji Dress to kilt, jesień 2014 - odcień 880 The Prerfect Cover Up

Lakier do paznokci Essie z kolekcji Dress to kilt, jesień 2014 – odcień 880 The Prerfect Cover Up

1. Lakier do paznokci Essie z kolekcji Dress to kilt, jesień 2014 – tytułowy odcień 877 Dress To Kilt. Ta niebezpiecznie uwodzicielska czerwień jest soczysta, dojrzała i stanowi doskonały wybór. To ta jedyna, winna zarzucanych jej czynów. Buteleczka 13,5ml w cenie 35,90zł

Może zdziwicie się, że zbieram unikatowe kolory, a zamówiłam sobie czerwień, ale prawdę mówiąc do tej pory za tym odcieniem nie przepadałam i dopiero w tym sezonie jakoś mi się spodobał. Moje ciemniejsze czerwienie Essie to:  Essie raspberry i Essie a-list, oraz znacznie jaśniejsza czerwień Essie fifth avenue. Zatem jak widzicie w tym towarzystwie soczysta czerwień Essie Dress To Kilt nie będzie miała dublerów :)

2. Lakier do paznokci Essie z kolekcji Dress to kilt, jesień 2014 – odcień 880 The Prerfect Cover Up. Spod jego ciepłej powierzchni wyłania się wyrachowana elegancja. Intrygująca szarość spleciona z morskim kolorem doskonale sprawdzi się jako przebranie. Buteleczka 13,5ml w cenie 35,90zł

3. Nawilżająco witaminowy zmywacz do paznokci naturally clean by Essie, 118ml w cenie 19,90zł

essie  Nawilżająco witaminowy zmywacz do paznokci naturally clean  118 ml

Nawilżająco witaminowy zmywacz do paznokci  naturally clean by Essie, 118 ml

Zakupy zrobiłam (tj. zamówiłam i zapłaciłam szybkim przelewem) przed chwilą. Dam Wam znać kiedy moje Essiaki dotrą, oby jak najszybciej :)

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Twoje zdanie się liczy! Komentuj śmiało :)

Rozpocznij dyskusję

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
  • AKTUALNIE NAJPOPULARNIEJSZE WPISY JulioBlog.pl: